Keystone logo
© BIMM University
City University of London

City University of London

City University of London

Wstęp

City , University of London to szczególne miejsce. Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu używamy edukacji, badań i przedsiębiorczości, aby od ponad stu lat zmieniać życie naszych uczniów, naszej społeczności i świata.

Doskonałość akademicka dla biznesu i zawodów

Jesteśmy wiodącą międzynarodową instytucją i dążymy do doskonałości akademickiej, koncentrując się na biznesie i zawodach.

Wysoko oceniana instytucja

Jesteśmy dumni z jakości naszej edukacji, badań i przedsiębiorczości oraz z wysokiej pozycji w ostatnich badaniach. City to:

  • w pierwszej piętnastce w Wielkiej Brytanii dla kandydatów na absolwentów ( The Times i Sunday Times University League Table 2017 )
  • 27. w Wielkiej Brytanii w "Tabeli tabel" ( Times Higher Education ) obok wiodących uniwersytetów Russell Group

Światowe badania

The Research Excellence Framework (REF) 2014 , badanie mające na celu ocenę jakości badań we wszystkich brytyjskich instytucjach badawczych uczelni wyższych, oceniło 75,7% zgłoszeń City jako wiodące na świecie 4 * (23,3%) i doskonałe na poziomie międzynarodowym 3 * (52,4 %) jakość.

Dynamiczna społeczność międzynarodowa

Nasze prognozy są naprawdę globalne. Witamy studentów, pracowników akademickich i profesjonalnych pracowników z całego świata, pracujemy na międzynarodowym poziomie doskonałości badawczej i rozwijamy rosnącą sieć międzynarodowych partnerstw badawczych.

Lokalizacja w centrum Londynu

Znajdujemy się w sercu Londynu , w niewielkiej odległości od kilku stacji metra i zaledwie kilka przystanków od British Library i West End. Jesteśmy kilka minut od Square Mile - słynnej londyńskiej dzielnicy finansowej - oraz siedziby instytucji finansowych i zawodowych, dużych kompleksów artystycznych i biur medialnych, szpitali klinicznych i specjalistycznych ośrodków badań medycznych.

Od naszego założenia ponad sto lat temu zawsze czerpaliśmy głębokie powiązania z City of London. Pan Burmistrz Londynu jest Rektor City i wielu City Londynu Malowanie firmy są długie stojące zwolennicy City .

Lokalizacje

  • London

    City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

pytania