Keystone logo
CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Wstęp

CIES OFERUJE ROZWIĄZANIA OPARTE NA BADANIACH ORAZ PROGRAMY KSZTAŁCENIA AKADEMICKIEGO I KIEROWNICZEGO NAJWYŻSZEGO POZIOMU DLA ŚWIATA SPORTU

CIES - International Centre for Sports Studies , to niezależne centrum badawcze zlokalizowane w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Fédération Internationale de Football Association (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel, miastem i stanem Neuchatel.

Wykorzystując multidyscyplinarne podejście, CIES świadczy usługi badawcze, edukacyjne na najwyższym poziomie i konsultingowe dla świata sportu w celu przezwyciężenia złożoności sportu w dzisiejszym społeczeństwie i poprawy sposobu zarządzania nim we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Jako centrum międzynarodowe, CIES utrzymuje wykwalifikowany i zróżnicowany personel oraz stale rozwija współpracę z osobami fizycznymi, uniwersytetami i organizacjami sportowymi na całym świecie.

Nasza misja

CIES zachęca do ciągłego postępu i zrównoważonego rozwoju w zarządzaniu sportem na całym świecie, w pełni wykorzystując swoją międzynarodową sieć partnerów. Aktywnie promujemy stałą wymianę wiedzy i doświadczeń wszystkich naszych partnerów badawczych i edukacyjnych. CIES to miejsce, w którym badania akademickie spotykają się z praktycznym zarządzaniem, co skutkuje rozwiązaniami opartymi na badaniach, które można dostosować do lokalnych potrzeb i wymagań.

Lokalizacje

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Wielka Brytania

  • Milan

   Milan, Włochy

   pytania