Keystone logo
Chung Hua University

Chung Hua University

Chung Hua University

Wstęp

Chung Hwa University został założony w 1990 roku. Dzięki starannemu planowaniu rady dyrektorów i nadzorców szkoły szkoła ma następujące osiągnięcia i cechy:

Trzy szkoły średnie zorientowane na zatrudnienie

Według najnowszych badań Ministerstwa Edukacji, 104 Manpower Bank i 1111 Manpower Bank, absolwenci Uniwersytetu Chung Hwa osiągają trzy najwyższe wyniki: „wysoki wskaźnik zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie i wysokie zadowolenie firmy”.

Wśród nich wskaźnik zatrudnienia uczniów naszej szkoły jest pierwszym na uczelni ogólnokształcącej z doskonałymi dotacjami na nauczanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Według statystyk 104 Human Bank, średnia pensja ponad połowy absolwentów jest wyższa niż średnia pensja absolwentów krajowych prywatnych uczelni i znajduje się w rankingu 5 kolejnych lat 1111 Human Banking Corporation jest najbardziej zadowolona z pierwszej dziesiątki uczelnie prywatne.

Jedyny prywatny uniwersytet w rejonie Zhumiao, który uzyskał międzynarodowy podwójny certyfikat AACSB i IEET

Chung Hwa University jest jedyną prywatną uczelnią w regionie Zhuzhumiao, która została akredytowana przez Amerykańskie Stowarzyszenie Promocji Międzynarodowych Szkół Biznesu (AACSB) i Chińskie Towarzystwo Edukacji Inżynierskiej (IEET). Stopnie i punkty uzyskane przez studentów mogą być wykorzystywane na całym świecie.

School of Management nie tylko plasuje się w czołówce 5% najlepszych szkół zarządzania biznesem na świecie, ale także plasuje się wśród 450 najlepszych uniwersytetów w Azji w ocenie QS 2020 przeprowadzonej przez brytyjską firmę badawczą szkolnictwa wyższego i zajmuje 11 miejsce wśród wszechstronnych prywatnych uniwersytety na Tajwanie.

Lokalizacje

  • Taipei

    Taipei, Tajwan

    pytania