Keystone logo
Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Wstęp

Akademicki klejnot w sercu Bangkoku, Chulalongkorn University to pierwszy i najbardziej prestiżowy uniwersytet w Tajlandii. Założony w 1917 roku przez króla Vajiravudha na cześć jego ojca, króla Chulalongkorna, Uniwersytet od samego początku słynął z doskonałości akademickiej. Dziś rozrósł się do 26 jednostek dydaktycznych (19 wydziałów, 3 szkoły, 3 kolegia, 1 instytut), z których zapisało się około 26 000 studentów studiów licencjackich i 11 000 magisterskich oraz 3000 członków wydziału.

Chulalongkorn University nieustannie inkubuje wiodące programy w celu wspierania wiedzy, bezpośredniego doświadczenia i zrozumienia wśród swoich studentów. Uniwersytet zachęcał i wspierał swoich pracowników akademickich i badaczy, a także absolwentów, aby tworzyć wpływowe innowacje w różnych dyscyplinach, które mogą pobudzić zrównoważony rozwój kraju i regionu. Zajęcia, ustalenia akademickie i zajęcia pozalekcyjne są organizowane w taki sposób, aby zapewnić, że absolwenci Chula będą gotowi do życia jako obywatele świata, reagując na obecne i przyszłe potrzeby społeczeństwa, jednocześnie będąc w stanie zastosować wiedzę zdobytą na uniwersytecie do pracować w dowolnym miejscu na świecie iz kolegami z różnych krajów. Uniwersytet oferuje szerokie możliwości nie tylko studentom z Tajlandii, ale także studentom zagranicznym, aby kontynuować akademickie zajęcia w obszarze ich zainteresowań pod kierunkiem szanowanych nauczycieli. Pomoc będzie dla nich dostępna od pierwszego dnia jako studenci Chula do ukończenia studiów. Oprócz działań mających na celu promowanie jakości szkolnictwa wyższego, Chula świadczyła również usługi w różnych formach dla ogółu społeczeństwa. Jej wykładowcy i badacze wykorzystali swoje badania i wyniki badań, aby przyczynić się do rozwiązania pilnych i bezprecedensowych problemów, z którymi boryka się społeczeństwo, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Wysoko doświadczona kadra akademicka, kompetentni studenci i programy akademickie, które były nieustannie aktualizowane i dostosowywane, aby zapewnić ich zgodność z aktualnymi wymaganiami, umożliwiły Chulalongkorn University zdobyć pozycję najważniejszego uniwersytetu narodowego Tajlandii, a jego obecną misją jest rozwój, aby stać się narodowy uniwersytet światowej klasy.

Chulalongkorn University","author_url":"","source":""}" />

152854_Chula_photo1.jpg

Nasze obchody „100-lecia Chula Pride” już się rozpoczęły! Chodź, dołącz do nas! Wejdźmy razem w nowy wiek doskonałości dla Chulalongkorn University !

Lokalizacje

  • Bangkok

    Phayathai Road, Pathumwan, Bangkok, 10330, Bangkok

pytania