Keystone logo
Chosun University

Chosun University

Chosun University

Wstęp

Nasz uniwersytet tworzy globalną wartość marki.

Uniwersytet Chosun , jeden z 15 najlepszych uniwersytetów w kraju, zbudował siostrzane relacje z kilkoma wybitnymi zagranicznymi uniwersytetami. Siostrzane programy uniwersyteckie umożliwiły wymianę profesorów i studentów, co przyniosło wartość dodaną naszej społeczności i stworzyło globalną wartość marki. Łącząc szeroki zakres opinii i obaw członków uniwersytetu w sposób demokratyczny i przejrzysty, zarządzanie uniwersytetem zapewniło środowisko wspólnego dobrobytu opartego na szacunku i harmonii.

Nasza uczelnia dąży do specjalizacji poprzez harmonię i komunikację.

Przyszłość uniwersytetu i naszej społeczności można znaleźć w wyspecjalizowanej edukacji i zachęcaniu pionierów liderów w nowych dziedzinach, jednocześnie tworząc harmonię między naukami humanistycznymi, sztuką, naukami i przyrodą.

Nasz uniwersytet dąży do ogólnych zmian i reform.

Aby przezwyciężyć wiele aktualnych problemów stojących przed uniwersytetem i osiągnąć nasze cele edukacyjne, musimy mądrze wybierać optymalne zmiany i reformy. Uniwersytet Chosun może i rozwiąże obecne problemy w oparciu o to, co osiągnęliśmy i będzie nadal ulepszać w lepszej przyszłości.

Dzięki realizacji systemu współpracy uniwersytetów i przemysłu, zaawansowanej edukacji, infrastruktury badawczej i systemów wsparcia studentów, które szanują ich osobowość i kreatywność, nasza uczelnia stanie się najlepszym uniwersytetem w prowincji Honam, jednym z 15 najlepszych uniwersytetów w Korei. oraz konkurencyjny na arenie międzynarodowej uniwersytet w Azji Północno-Wschodniej i poza nią.

Lokalizacje

 • Dong-gu

  Dong-gu, Korea Południowa

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania