Keystone logo
Chihuahua Centre for Postgraduate Studies  (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Chihuahua Centre for Postgraduate Studies (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Chihuahua Centre for Postgraduate Studies  (Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado)

Wstęp

Witamy na portalu Centro Chihuahuense de Estudios de Posgrado (CCHEP), instytucji rządu stanu Chihuahua mającej na celu doskonalenie zawodowe i ciągłe szkolenie specjalistów w dziedzinie edukacji.

W CCHEP jesteśmy przekonani, że edukacja jest najlepszym sposobem na realizację marzeń jednostek i tych, które mamy jako społeczeństwo. Z tego powodu każdego dnia pracujemy, aby szkolić specjalistów ds. edukacji z jakością i ludzkim zmysłem, zdolnych do nauczania z doskonałością i miłością, a także promujących zmiany w sobie, w swoich klasach i w szkołach, aby zbudować system edukacyjny. i społeczeństwo, które chcemy odziedziczyć nowym pokoleniom.

W naszej instytucji specjaliści ds. edukacji znajdą przestrzeń do wzmocnienia swoich umiejętności zawodowych, praktyki pedagogicznej i przywództwa w taki sposób, aby każdego dnia w lepszy sposób przyczyniali się do społecznego pragnienia edukacji dzieci i młodzieży rzeczywistość. integracja i doskonałość. W ten sam sposób znajdą przestrzeń do dzielenia się doświadczeniami i uczenia się z dużą grupą kolegów i nauczycieli-naukowców wysokiego szczebla, w atmosferze koleżeństwa i współpracy.

Naszą największą dumą są setki nauczycieli, którzy ukończyli klasy CCHEP i każdego dnia podają nazwę naszej instytucji z klasy, szkoły, nadzoru szkolnego, funkcji publicznych lub życia związkowego ze swoim kierownictwem. , jakość zawodowa i zaangażowanie w swoją pracę i społeczeństwo. Dzięki nim jesteśmy uważani za jedną z najlepszych instytucji wyższego szczebla w zakresie edukacyjnych kursów podyplomowych.

Zapraszam do spotkania z Centrum Studiów Podyplomowych Chihuahuense i zostania użytkownikami tego serwisu, na którym znajdziesz informacje o naszej ofercie edukacyjnej, procedurach, aktualności, a także informacje, które mogą zainteresować pracowników akademickich i profesjonalistów zajmujących się edukacją. W ten sam sposób korzystam z okazji i zapraszam do odwiedzenia nas w naszej siedzibie w mieście Chihuahua, Juárez i Cuauhtémoc, Chihuahua.

Lokalizacje

  • Chihuahua

    Avenida División del Norte,3707, 31200, Chihuahua

    pytania