Keystone logo
Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Wstęp

List powitalny Dziekana

Dziękujemy za zainteresowanie programami CSU College of Health Sciences. Nasz wydział składa się z wykwalifikowanych klinicystów i zaawansowanych specjalistów w dziedzinie nauk o zdrowiu, którzy pomagają przygotowywać, pielęgnować i rozwijać liderów w branży nauk o zdrowiu, którzy mają wpływ na świadczenie opieki zdrowotnej.

Wydział opracował rygorystyczny program nauczania z innowacyjnymi salami lekcyjnymi, symulowanymi / rzeczywistymi praktykami klinicznymi i doświadczeniami środowiskowymi, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne zróżnicowanego systemu opieki zdrowotnej.

Decydując o swojej przyszłości jako pracownika służby zdrowia, możesz wybierać spośród pełnej gamy uznawanych w całym kraju, akredytowanych programów studiów, od studiów licencjackich po magisterskie. Czeka Cię wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, które wzbogaci Twoje życie i zwiększy możliwości kariery w stale rozwijającej się dziedzinie opieki zdrowotnej. Podczas pobytu w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu możesz zaangażować się w szeroką gamę działań badawczych naszych cenionych wykładowców i pracowników.

Jesteśmy znani z:

  • doskonałe nauczanie
  • doskonałe warunki do nauki dla studentów
  • innowacyjne programy badawcze
  • szerokie zaangażowanie społeczności.

College of Health Sciences obejmuje misję miejską. Będziesz mógł skorzystać z bogatego środowiska kulturowego dzięki pracy w terenie i stażom. Współpracujemy z jednymi z najlepszych placówek opieki zdrowotnej i centrów medycznych w regionie Chicagoland.

Zapraszam do przeglądania naszej strony internetowej, aby zapoznać się z wieloma aspektami College of Health Sciences tutaj na Chicago State University. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci w osiąganiu celów edukacyjnych i zawodowych podczas kariery w służbie zdrowia.

Najlepsze życzenia, zaczynając swoją edukacyjną podróż!

Z poważaniem,

Tyra Dean-Ousley

Dr Tyra L. Dean-Ousley, EdD, APRN, FNP-BC

Pełniący obowiązki Dziekana Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Przewodnicząca Oddziału Pielęgniarstwa

Lokalizacje

  • Chicago

    South Cottage Grove Avenue,9601, 60628, Chicago

    pytania