Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Wstęp

2

Chicago State University będzie obchodzić swoje Sesquicentennial w 2017 roku. Chicago State University otworzył swoje podwoje jako nauczyciel w szkole nieszczelnego wagonu towarowego w Blue Island, Illinois w dniu 2 września 1867 r. Dzisiaj, w przeciwieństwie do tego, uczelnia jest w pełni akredytowany publicznej, instytucji miejskich znajduje się na 161-malowniczych akrów we wspólnocie mieszkaniowej w południowej części Chicago. W ciągu pierwszego roku od momentu powstania, CSU zakwalifikowano 62 uczniów. Obecny Studenta jest prawie 7200.

Ścieżka od tego czasu do chwili obecnej został oznaczony przez zmiany. W ciągu ponad 140 lat, CSU zmieniła swoją nazwę, ostrość, zarządzania i lokalizacji. Ale z każdym przejściem, uniwersytet zachowało z oczu swojej misji edukacyjnej i rozszerzyła swoje usługi do Chicago i okolicznych społeczności.

1

Dziś CSU jest regulowana przez Kuratorium mianowanych przez gubernatora Illinois. Uniwersytetu pięciu colleges- Health Sciences, Sztuka i nauka, biznes, edukacja, i farmacji - oferują programy studiów licencjackich, przyznając 38 i 30 absolwentów. Ponadto CSU ma Oddział Kształcenia i programów nietradycyjnych, które docierają do społeczności z kursów rozszerzeń, kształcenie na odległość i non-kredytowej programów.

Od swoich skromnych początków, Chicago State University przekształciła wybitnego, cenionego w kraju uczelni, która zapewnia edukację wartość dodaną dla wszystkich, którzy wchodzą do jego salach. Konsekwentnie rozwija odzwierciedlać state-of-the-art trendy w szkolnictwie wyższym, Chicago State University przygotowuje studentów do sukcesu w XXI wieku.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

pytania