Keystone logo
Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Wstęp

Dr Eddie G. Grigg jest założycielem Charlotte Christian College and Theological Seminary . Będąc przekonanym, że Bóg chciał, aby założył ewangeliczną szkołę policealną, aby kształcić duchownych, aby wpłynąć na urbanizację Królestwa Bożego, a także o potrzebie nauczania Słowa Bożego bez przeprosin, jak Bóg tchnął, dr Grigg zaczął szukać chętnych aby pomóc w realizacji tej wizji.

Zwrócił się do przyjaciół, dr Michaela B. Steena i dra Daniela P. Kirka, aby razem z kościołem, którym służył, Kościołem Baptystów Nowego Życia, z entuzjazmem nawiązał wyjątkową współpracę z embrionalną instytucją i zapewnił jej miejsce spotkań. przez pierwsze sześć lat.

Charlotte Christian College and Theological Seminary to instytucja akademicka, która jest zaangażowana w globalny rozwój ewangelii Jezusa Chrystusa i Jego kościoła poprzez szkolenie edukacyjne. Celem Charlotte Christian College and Theological Seminary jest rozwijanie przywódców-sług z wysokim wykształceniem akademickim, umiejętnościami interpersonalnymi i konstytucją moralną. Naszym pragnieniem jest, aby każdy uczeń został wysłany na świat przygotowany, przeszkolony i wyposażony do wypełnienia Wielkiego Nakazu.

Lokalizacje

  • Charlotte

    East Independence Boulevard,7520, 28227, Charlotte

    pytania