Keystone logo
Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Chaoyang University of Technology

Wstęp

Chaoyang University of Technology znajduje się w dzielnicy Wu-Fong w środkowym Tajwanie, pełnym niesamowicie naturalnego piękna z wszechobecną elegancją i wdziękiem. Nawadniany glebą historyczną i kulturową, Chaoyang University of Technology zapewnia studentom środowisko połączone z kolebką szkolnictwa wyższego i dobrze wyposażonym kampusem.

W porównaniu do znanych uniwersytetów z ponad stuletnią Chaoyang University of Technology , Chaoyang University of Technology jest stosunkowo nowym 22-letnim uniwersytetem z wybitnymi ambicjami, aby rozwijać akademickie i technologiczne talenty, osiągnięcia i zasoby. Wyłaniamy się teraz jako główna potęga akademicka na Tajwanie. Tytuł naszego uniwersytetu, Chaoyang, oznaczający stawienie czoła wschodzącemu słońcu, tworzy własny obraz agresywnych studiów, rozwoju na dużą skalę, doskonałych zasad i systemów wartości. Z powodu nieustannych poszukiwań, Chaoyang University of Technology próbuje stworzyć różnego rodzaju cuda w obliczu międzynarodowych wpływów kulturowych na globalną wioskę.

Globalizacja jest dla nas nieuniknionym zjawiskiem, abyśmy ponownie zastanowili się nad możliwościami indywidualizmu, wolnej woli ideologii pracy i wyborów dotyczących osobistego stylu życia. W dobie internetu rozwój szkolnictwa wyższego w różnych krajach zasługuje na skrupulatne rozważenie oceanów problemów, takich jak jak promować i ulepszać uniwersytety, jak tworzyć wzajemną komunikację między ruchami wielokulturowymi na kampusie, jak włączyć zawodowe wyniki międzykulturowe i jak nadążać za międzynarodowymi tendencjami. Po 22 latach starań, Chaoyang University of Technology urósł i podążył w kierunku bliższego związku i powiązania z internacjonalizacją.

Lokalizacje

  • Wufeng District

    168, Jifeng E. Rd., Wufeng District, Taichung, 413310 Taiwan, 413, Wufeng District

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania