Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Wstęp

W CESTE, Escuela Internacional de Negocios , oferujemy inny model szkolenia. Dla studentów uczelni wyższych: oficjalne stopnie naukowe i stopnie magisterskie oprawione w najlepszym na świecie modelu edukacyjnym: brytyjskim. Dla profesjonalistów i kadry kierowniczej: ważne, prestiżowe certyfikaty, programy dla kadry kierowniczej i usługi coachingowe, które pomogą Ci pokonać kolejne wyzwanie w karierze zawodowej. W ramach projektu szkoleniowego CESTE przyczyniamy się do przygotowania kadry kierowniczej i menedżerów, którzy oprócz wiedzy na temat najbardziej zaawansowanych technik są także ludźmi uczciwymi, zaangażowanymi i przedsiębiorczymi. Aby to osiągnąć, nie możemy się doczekać zastosowania najbardziej innowacyjnych metodologii i znaleźliśmy w brytyjskim systemie uniwersyteckim model, który można włączyć do naszych programów. Dla nas uczeń jest bohaterem swojego procesu uczenia się i wszyscy jesteśmy gotowi współpracować z nim w osiąganiu jego celów akademickich, osobistych i zawodowych.

misja

Studenci są w centrum naszej pracy i powodem naszego istnienia.

Kształcić i szkolić ludzi z powołaniem przedsiębiorczym, kompetentnych w obliczu wyzwań związanych z cyfryzacją i służących społeczeństwu, uczciwych i solidarnych, którzy są w stanie generować wartość w swoich firmach, organizacjach i społecznościach.

Rozwijaj doświadczenia edukacyjne za pomocą innowacyjnych metod i praktycznego zorientowania na treści, umiejętności i kompetencje, które pozwolą im rozwijać się osobiście i zawodowo.

Pracujemy nad zapewnieniem i doskonaleniem jakości szkoleń oraz uczymy się od najlepszych, aby ułatwić studentom szanse na zatrudnienie, tak aby byli oni w centrum ich procesu uczenia się.

widok

Innowacyjne metodologie i zaangażowanie w przyszłość.

Chcemy, aby nasz wkład w edukację, innowacyjny i stale kontrastujący z rzeczywistymi potrzebami, pozwolił firmom i profesjonalistom zarówno w Aragonii, jak i na tych terytoriach i krajach, do których możemy dotrzeć z naszymi programami, rozwojem i perspektywami wzrostu gospodarczego i społecznego.

Jako ośrodek uniwersytecki rozumiemy, że nasz wkład musi dotrzeć nie tylko do młodych ludzi, ale także do profesjonalistów, którzy odnajdują w nas stałe powołanie do dalszego kształcenia i ekscytację wzrostem umiejętności i możliwości zawodowych.

Wartości i Kultura

Rozwój naszych uczniów, ich rola w procesie uczenia się, zarówno pod względem treści, jak i umiejętności, a także nasze zaangażowanie w środowisko, w którym jesteśmy obecni w naszej pracy, skupiają wartości i naszą politykę jako rozwój naszej Misji i Wizji .

Doprecyzowaliśmy to, biorąc pod uwagę to, co wniosły nasze kontakty z UWTSD (University of Wales Trinity Saint David), poprzez:

 • Współpraca i nawiązanie szeregu strategicznych relacji na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Tego typu sieci mogą potencjalnie zainspirować naszych studentów, pracowników i partnerów do tworzenia nowego, przyszłego uczenia się.
 • Włączenie poprzez stawianie uczniów na pierwszym miejscu i ochronę ciągłego szkolenia bez barier. Wspieramy uczniów ze wszystkich środowisk i na wszystkich etapach edukacji. Towarzyszymy drugim szansom i profesjonalnym procesom odkrywania na nowo.
 • Zatrudnialność i kreatywność, wykorzystanie przedsiębiorczości, badań, umiejętności kreatywnych i przedsiębiorczych naszych uczniów, możliwość oferowania programów edukacyjnych, które oferują im najlepsze możliwości uzyskania zatrudnienia i rozwijania umiejętności, które można przenieść.
 • Zrównoważony rozwój poprzez podejście systemowe, które oferuje znaczące i odpowiednie ścieżki edukacyjne oraz promuje odpowiedzialność społeczną i uczenie się.
 • Zaangażowanie we współpracę na rzecz rozwoju terytoriów, na których prowadzona jest nasza praca, ze szczególnym uwzględnieniem Aragonii, dbanie o potrzeby rozwoju i wzmacniania jej mocnych stron oraz angażowanie w to wszystkich.
 • Koncepcja globalnego obywatelstwa poprzez rozwój innych międzynarodowych działań i możliwości dla naszych studentów, pracowników i partnerów.
 • Przy wsparciu naszych partnerów akademickich rozwój badań i ich wpływu społecznego, zgodnie z ich celami.

Akredytacje zawodowe: wszystkie nasze programy

W CESTE naszą różnorodnością programów edukacyjnych rządzi wyjątkowa metodologia: brytyjska. Nasi studenci korzystają nie tylko z oficjalnych kwalifikacji Uniwersytetu Walii, ale także z własnej akredytacji CESTE . Dodatkowo współpraca z wiodącymi podmiotami z różnych branż pozwala nam na oferowanie szeregu dodatkowych certyfikatów.

Dzięki szerokiej gamie opcji, w tym tytułom MBA, stopniom magisterskim, stopniom podyplomowym, stopniom licencjackim i akredytacjom zawodowym, jesteśmy zobowiązani do wspierania Twojego rozwoju akademickiego i zawodowego.

Funkcje kampusu

Nasza siedziba

Znajdujemy się w jednej z najcichszych i najpiękniejszych dzielnic Saragossy (Hiszpania), tuż obok Cesarskiego Kanału Aragonii, obok jednego z najważniejszych ośrodków sportowych w mieście i szkoły Sagrada Familia. Nasza siedziba mieści się w naszym własnym budynku, w którym znajdują się sale lekcyjne, biura, pomieszczenia do pracy i nasza rezydencja dla studentów zagranicznych.

Uprzywilejowana lokalizacja

Znajdujemy się w jednej z najcichszych i najpiękniejszych dzielnic miasta Saragossa (Hiszpania), przez którą przepływa Cesarski Kanał Aragonii.

Tuż obok naszej siedziby znajduje się stadion Casablanca, centrum sportowe ze wspaniałymi udogodnieniami, w którym można uprawiać i uprawiać liczne sporty (piłka nożna, tenis, tenis wiosłowy, pływanie itp.), które posiada również podgrzewany basen, siłownię i tereny sportowe relaks i estetyka.

Nasze sale lekcyjne i przestrzenie

Nasza siedziba, rozmieszczona na czterech piętrach, posiada sale lekcyjne i przestrzenie do pracy wyposażone do prezentacji, pracy zespołowej lub wszelkiego rodzaju sesji kreatywnych, zgodnie z naszym modelem edukacyjnym.

W ostatnim czasie zmodernizowaliśmy sieć WIFI, dodatkowo usprawniając szybkie łącza internetowe w naszych przestrzeniach.

Choć cyfrowy świat radykalnie zmienił badania akademickie, nasza biblioteka pozostaje przestrzenią spotkań i pracy zespołowej.

Wreszcie Sala Zgromadzeń to wyjątkowa przestrzeń, którą dedykujemy wybitnym momentom życia akademickiego, a także sesjom i prezentacjom o szczególnym znaczeniu.

  Rekrutacja

  Aby ubiegać się o przyjęcie do Międzynarodowej Szkoły Biznesu CESTE w Hiszpanii, kandydaci muszą spełniać wymagania akademickie, które obejmują

  • Ukończyć szkołę średnią lub cykl szkoleń z tego przedmiotu.
  • Następnie muszą wypełnić formularz wniosku online i złożyć go wraz z niezbędnymi dokumentami.
  • W niektórych przypadkach może być wymagana rozmowa kwalifikacyjna.

  Stypendia i Finansowanie

  CESTE zapewnia stypendia i pomoc w ramach programu Fundacji CESTE , a także dla studentów z doskonałymi wynikami w nauce. Dowiedz się o możliwościach na tej stronie.

  Stypendia Fundacji CESTE

  Fundacja CESTE . Edukacji i Biznesu rozpatrzy wnioski o stypendia od studentów zainteresowanych studiowaniem w CESTE , którzy mają trudności ekonomiczne i mają dobre wyniki w nauce.

  Stypendia te są oferowane nowym studentom hiszpańskim (lub mieszkańcom Hiszpanii) i mogą sięgać do 50% kosztów studiów w przypadku studiów uniwersyteckich i do 80% w przypadku studiów magisterskich.

  Dostępne inne stypendia

  Kariery uniwersyteckie

  W przypadku programów licencjackich z zarządzania przedsiębiorstwem i licencjackich z informatyki stosowanej oferowane są następujące stypendia, granty i plany kariery zawodowej w celu osiągnięcia „doskonałości akademickiej”:

  • 15 stypendiów dla nowych studentów do 50%
  • 5 stypendiów na dostęp do II stopnia stopnia do 25%

  Programy główne

  W przypadku programów MBA, magisterskich z zarządzania finansami, magisterskich z sieci i cyberbezpieczeństwa oraz magisterskich z nauki o danych i sztucznej inteligencji przyznawanych jest 20 stypendiów „Doskonałość akademicka” w wysokości do 80%.

  Byli studenci i pracownicy organizacji zrzeszonych w Klubie Biznesu CESTE

  Ogólnie rzecz biorąc, absolwenci programów CESTE oraz pracownicy firm członkowskich Klubu Biznesu będą mieli 10% zniżki na dowolny program szkoleniowy uruchomiony przez CESTE .

  Partnerzy Fundacji CESTE

  Preferencyjne warunki ekonomiczne cenowe i finansowe.

  Rankingi

  Brytyjski model uniwersytetu, zawsze na czołowych miejscach w światowych i europejskich rankingach uczelni (4 z 6 najlepszych uczelni na świecie to uczelnie brytyjskie), gwarantowany wysokimi standardami QAA (Agencja Zapewnienia Jakości Szkolnictwa Wyższego z USA) Królestwo).

  Lokalizacje

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

   pytania