Keystone logo
CEPT University Magister zarządzania miejskiego
CEPT University

Magister zarządzania miejskiego

Ahmedabad, Indie

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Jul 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Urban Management to rozwijająca się dziedzina wymagająca specjalistycznej wiedzy na temat osiedli miejskich i praktyk zarządzania. Zarządcy miast rozumieją, jak funkcjonują gminy i miasta i dążą do poprawy funkcjonowania społecznego, technologicznego, operacyjnego i finansowego obszarów miejskich w celu poprawy warunków życia.

Program Master's in Urban Management (MUM) ma na celu stworzenie puli wysokiej jakości specjalistów posiadających umiejętności do kierowania organizacjami zarządzającymi ludzkimi siedliskami. Program koncentruje się na zarządzaniu systemami i usługami miejskimi oraz ich doskonaleniu. Studenci są narażeni na narzędzia do zarządzania wymagane zarówno w prywatnych, jak i publicznych przestrzeniach budowlanych. Kurs ułatwia studentom rozwijanie umiejętności rozwiązywania złożonych problemów, takich jak poprawa długoterminowej wydajności usług miejskich, poprawa codziennego funkcjonowania miast i znalezienie sposobów na poprawę finansowania systemów miejskich.

Program ma na celu:

- Zapewnij szerokie spojrzenie na problemy miejskie

- Usprawnij podejmowanie decyzji zorientowanych na zarządzanie

- Rozwijaj umiejętności analityczne potrzebne do poruszania się w złożonych problemach

Dwuletni kurs naraża studentów na interdyscyplinarne szkolenie zarówno poprzez teorię, jak i naukę opartą na praktyce. Aby zwiększyć możliwości zawodowe, program koncentruje się na nauce w studio. Tutaj uczniowie angażują się w dobrze zaprojektowane życiowe problemy. W pierwszym roku pracownia fundacji rozwija umiejętność skupiania się na zagadnieniach zarządzania zamkniętym środowiskiem zbudowanym. Semestr drugi ma na celu rozwijanie umiejętności rozwiązywania problemów w zarządzaniu dużymi obszarami miejskimi, takimi jak dzielnice, miasteczka i miasta. Semestr trzeci koncentruje się na doskonaleniu usług poprzez studio na temat operacji i zarządzania usługami. W czwartym semestrze studenci podejmują projekt zwieńczenia, który jest tezą badawczą lub projektem prowadzonym i nadzorowanym przez wydział.

Pedagogika uczenia się umożliwia uczniom pracę nad projektami na żywo i interakcję z profesjonalistami. Zajęcia zapewniają możliwość nauki szerokiej gamy przedmiotów, takich jak zasady zarządzania, zarządzanie zasobami ludzkimi, zachowania organizacyjne, zarządzanie finansami, budżetowanie, etyka i administracja, e-administracja, umiejętności biznesowe, usługi miejskie, rozwój przedsiębiorczości, modele biznesowe, public- partnerstwo prywatne, zarządzanie kontraktami, zarządzanie projektami, negocjacje i zarządzanie konfliktami, inteligentne miasta i inne. Studenci mogą odbyć wizyty studyjne i kursy organizowane w ramach programów Szkoły Letniej-Zimowej oraz innych przedmiotów fakultatywnych oferowanych na CEPT University . Studenci są nauczani przez grupę przeszkolonych naukowców i praktyków. Obaj współpracują ze sobą, aby zapewnić opartą na teorii i praktyce ekspozycję uczenia się podczas zajęć.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master Green Architecture
    • Wismar, Niemcy
  • Magister w mieście i przestrzeni publicznej
    • Tlaquepaque, Meksyk
  • Master of Design (projektowanie środowisk przejściowych) (TED)
    • Hung Hom, Hongkong