Keystone logo
Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Wstęp

65056_0.jpg

na

Z żywą i innowacyjnym podejściu, jesteśmy w 6. roku, University Center najlepszych prywatnych kopalń i 7 rok z rzędu University Center Najlepszy Prywatny BH; zgodnie z oceną IGC (ogólny indeks kursów) wydany przez Ministerstwo Edukacji (INEP / MEC) w marcu / 2017 - głównego wskaźnika krajowego jakości w szkolnictwie wyższym w Brazylii.

Nasza pozycja jako Best Private University Center kopalni jest zaangażowanie wynik stałym rozwojem zawodowym i ludzi naszych studentów.

Mamy ponad 50 licencjackich programy, w tym studiów licencjackich, studiów licencjackich i technologicznego, a wiele z nich trafia w redakcji za Student Guide kwietnia (z 62 gwiazd w edycji 2017 Przewodnika) i Uniwersytetu Klasyfikacja Folha de Sao Paulo - RUF.

Nasz program studiów podyplomowych oferuje ponad 60 specjalistycznych kursów i dwa magistra Zarządzania i Gospodarki Społecznej, Edukacji i Rozwoju Lokalnego w rankingu wśród najlepszych w Brazylii przez Wyższą Edukacji Kadr poprawy koordynacji (CAPES).

Zaangażowanie i pasja

Cała ta praca jest stosowana przez nauczycieli, mistrzów i lekarzy o uznanej kompetencji akademickiej i rynku, przy wsparciu doświadczonych pracowników i pasjonatem edukacji. Obaj otrzymują pełne wsparcie One jako szkolenia i rozwoju zawodowego, jak również całą uwagę na człowieka i osobiste.

Jesteśmy jednym ze 100 najlepszych miejsc pracy w Brazylii, do 6 roku z rzędu (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016), wybierany przez GPTW Instytut / Dz Times. W 2016 roku badanie przeprowadzone przez GPTW również zostali wybrani najlepszą firmę 2nd pracować w Minas Gerais, w „ponad 1000 pracowników.” A w 2017 roku, byliśmy uważany za 2 kolejne lata, najlepszą firmą dla kobiet do pracy w Brazylii.

W całym naszym 56-letnim doświadczeniem w dziedzinie szkolnictwa wyższego, obchodzone 20 października, przybył w 2016 roku z 16 jednostek w Minas Gerais i Goiás, znajduje się w Belo Horizonte, Betim, Dobrego Porządku, katalońskim, ilość, Divinópolis, Nova Serrana, Pouso Alegre, Sete Lagoas i Uberlândia.

Osiągnięcia te były możliwe tylko i codziennego wysiłku zbudowania nauczania i inspirujące środowisko uczenia się, która budzi w ludziach pasję do pełnego życia i szacunku charakterystykę każdego z nich.

Misja, wizja i wartości

Z efektywnego uczestnictwa i bezpośredni udział ponad 2000 osób, w tym nauczycieli i pracowników, zbudowaliśmy naszą misję i wizję, w doskonały przykład tego, jak można zbudować przyszłość Una zbiorowo.

 • Misja

Przekształcić kraj na edukację, z kompetencji i pasji, inspirując naszych uczniów, nauczycieli i pracowników, aby realizować swoje marzenia i potencjału jako jednostki, specjalistów i przedstawicieli transformacji społecznej.

 • Widok

Być uznane jako uczelni wyższej oddziaływania edukacyjnego kraju, ceniony za jakość edukacji, specjalistów rozwoju i wykonalności swoich studentów i absolwentów.

 • Nasz statut wartości

Una zbudowała swoją Kartę wartości, z pięcioma podstawowymi zasadami, którymi kieruje wszystkie decyzje instytucji. To jest prawdziwy kompas, który przeniesie każdego w kierunku realizacji śnie napędzany naszej misji, która ma przekształcić kraj na edukację, kształcenie specjalistów dla rynku pracy, kierując etycznego zachowania i postawy obywatelskiej, poprzez doskonałości akademickiej i administracyjne i przyjęcie nowoczesnych metod nauczania.

 • Współpraca - Do współpracy jest aby pracować razem w zdrowej relacji współzależności wobec wspólnych celów i wzajemnych korzyści. Współpraca wzmacnia ducha zespołu, solidarności i wzbudzaj naszą zdolność do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń.
 • Przejrzystość - jest praktyka odpowiedzialny i dwukrotnie ręka prawdy i uczciwości, która zakłada spójność między tym, co myślisz i co robisz, biorąc pod uwagę poglądy innych.
 • Szacunek - Jest świadomy swoich praw i obowiązków, jak również innych, zrozumienia i akceptacji różnic indywidualnych i egzekwowania naszą troskę o wartości ludzkich.
 • Zaangażowanie - Jest patrząc poza interesy osobiste, interesy innych osób i instytucji, przyjmując zobowiązanie do budowania lepszego świata.
 • Innowacje - to zrobić inaczej. Rozwijać zdolność sobie wyobrazić, co nie istnieje. Kwestionuje rutyny i przyzwyczajenia. Można nauczyć się żyć z nieznanego, różne, zaskakujące i nowe. Okazuje marzenie w rzeczywistość.

Lokalizacje

 • Belo Horizonte

  Rua dos Guajajaras, 175 - Centro, , Belo Horizonte

pytania