Keystone logo
Centro De Estudios Financieros CEF Profesjonalny Mistrz w Big Data i Cyfrowej Transformacji Firmy
Centro De Estudios Financieros CEF

Profesjonalny Mistrz w Big Data i Cyfrowej Transformacji Firmy

Madrid, Hiszpania

12 Months

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8400 / per course

Nauka na odległość, W kampusie

Wstęp

Cyfrowa transformacja w obszarze firmy jest zjawiskiem nie do powstrzymania. W coraz bardziej konkurencyjnym i wysoce profesjonalnym środowisku bycie w czołówce technologii jest jedynym sposobem na osiągnięcie sukcesu w pracy.

Dziedzina transformacji cyfrowej dotyczy wszystkich obszarów firmy i wszystkich sektorów bez wyjątku. A w tych procesach transformacji istnieje element, który reprezentuje prawdziwą przewagę konkurencyjną: prawidłowe zarządzanie danymi.

Big data stało się modnym hasłem na arenie organizacyjnej. W ostatnich latach najbardziej poszukiwane przez firmy stanowiska to stanowiska specjalisty ds. big data w zakresie firmy. Według Światowego Forum Ekonomicznego, w swoim raporcie The Future of Jobs, do 2022 roku 85% firm przyjmie technologie big data.

To zapotrzebowanie na profesjonalistów jest trudne do zaspokojenia, ponieważ istnieje podwójna luka w poszukiwanych profilach: z jednej strony profile techniczne specjalizujące się w dużych zbiorach danych zwykle nie mają praktycznej wiedzy biznesowej; z drugiej strony fachowcy z różnych obszarów firmy rzadko posiadają niezbędną wiedzę techniczną.

Niezbędne jest zrozumienie, że big data i transformacja cyfrowa to nie tylko platform learning, ale przede wszystkim ich praktyczne zastosowanie dla konkretnych interesów firmy.

W tym kontekście CEF.- uruchamia swojego Professional Master in Big Data i Digital Transformation firmy, którego celem jest szkolenie studentów w tym podwójnym aspekcie, zarówno technicznym, jak i biznesowym, w celu poprawy ich rozwoju zawodowego.

Wynik programu

Idealni studenci

Program

Możliwości związane z karierą

Opłata za program

O szkole

pytania