Keystone logo
Centro De E-Learning UTN FRBA Secretaría   De Cultura Y Extensión Universitaria Facultad Regional Buenos Aires UTN Specjalizacja Inżynieria Telekomunikacyjna
Centro De E-Learning UTN FRBA Secretaría De Cultura Y Extensión Universitaria Facultad Regional Buenos Aires UTN

Specjalizacja Inżynieria Telekomunikacyjna

Buenos Aires, Argentyna

Request duration

Hiszpański

Request pace

Request application deadline

Feb 2024

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Studia podyplomowe na odległość Centrum e-Learningu UTN.BA umożliwiają naukę na odległość niektórych seminariów składających się na Specjalizację Inżynierii Telekomunikacyjnej Szkoły Podyplomowej UTN BA.

Dają studentom swobodę trenowania we własnym tempie i całkowicie online, otrzymując kredyty akademickie za specjalizację w Inżynierii Telekomunikacyjnej od UTN.BA.

O specjalności Inżynieria Telekomunikacyjna

Przygotowuje specjalistów z solidnym przygotowaniem w obszarach naukowych i technologicznych, przeszkolonych do analizy, planowania, realizacji i obsługi działań związanych z telekomunikacją.

Absolwenci mają możliwość generowania, rozwijania i zarządzania projektami innowacji i zarządzania wiedzą technologiczną z wizją narodową i odpowiedniego transferu ich do lokalnego przemysłu; rozwijać technologie spełniające potrzeby krajowych sieci telekomunikacyjnych i rozwiązywać problemy telekomunikacyjne z kompleksowej perspektywy etycznej, tworząc z czasem zrównoważone propozycje.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister inżynierii telekomunikacyjnej
    • Ho Chi Minh City, Wietnam
  • Master of Science w sieciach komunikacyjnych
    • Rochester, Stany Zjednoczone
  • Máster Universitario en Ingeniería de Telecomunicación
    • Valencia, Hiszpania