Keystone logo
Centre for the Study of Orthodontics of  the Bajío (Centro de Estudios de Ortodoncia del Bajío)

Centre for the Study of Orthodontics of the Bajío (Centro de Estudios de Ortodoncia del Bajío)

Centre for the Study of Orthodontics of  the Bajío (Centro de Estudios de Ortodoncia del Bajío)

Wstęp

Jesteśmy instytucją z ponad 20-letnim życiem akademickim i klinicznym. Nasze cele opieramy na kompleksowym przygotowaniu praktyki ortodontycznej. Obejmuje to 25-miesięczny program. Pierwszy miesiąc odpowiada kursowi wprowadzającemu, który rozpoczyna się w czerwcu i ma towarzyszyć nowym studentom w praktyce ortodontycznej, a także szkoleniu z gięcia drutu i podstawowych pojęć biomechanicznych.

Kolejne 24 miesiące podzielone są na 4 semestry, na które składa się ponad 3500 godzin teorii i praktyki. W ramach programu stacjonarnego z oficjalną walidacją przez Sekretariat Edukacji Publicznej (SEG 022/98) i Generalną Dyrekcję Zawodów (11-00153).

Wprowadzamy w nauczanie specjalności różne awangardowe filozofie, wiedzę i trening różnych elementów diagnostycznych. Które są stosowane w naszej klinice, która ma znaczny i stały napływ pacjentów, także tych z różnymi wadami wrodzonymi, takimi jak rozszczep wargi i podniebienia.

Zachęcamy naszych studentów do dołączenia do interdyscyplinarnych zespołów zajmujących się kompleksowym leczeniem anomalii szkieletowych, zmian w stawie skroniowo-żuchwowym, protetyki i chorób przyzębia. Jak również działalność badawcza, publikacja artykułów, prezentacja i omówienie przypadków klinicznych w trakcie specjalności.

Kurs jest prowadzony przy współpracy profesorów specjalistów z różnych dyscyplin stomatologicznych, którzy mają również duże doświadczenie zarówno w nauczaniu, jak iw praktyce prywatnej.

Nasi absolwenci mogą uczestniczyć jako współpracownicy Meksykańskiej Akademii Ortodoncji, National College of Dental Surgeons, National Council of Orthodontics oraz World Federation of Orthodontics. Ponieważ nasz program spełnia teoretyczne i praktyczne wymagania, które są wymagane do skutecznego i wykwalifikowanego szkolenia.

Lokalizacje

 • Irapuato

  Boulevard Lázaro Cárdenas,1477, 36690, Irapuato

  • Irapuato

   Boulevard Lázaro Cárdenas,1477, 36690, Irapuato

   Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania