Keystone logo
Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Wstęp

Centrum Studiów Podyplomowych Ortodoncji Valle de Anahuac jest instytucją, która uczy specjalizacji z ortodoncji chirurgów dentystycznych, absolwentów stomatologii, dentystów i stomatologów.

Instytucja ta rozpoczęła swoją pracę 9 sierpnia 1984 r.

Dbamy o przygotowanie naszych studentów jako specjalistów w dziedzinie ortodoncji, zdolnych do przeprowadzenia identyfikacji, diagnozy i planu leczenia każdego rodzaju wad zgryzu, a także wymaganego leczenia ortodontycznego i ortopedyczno-szczękowo-twarzowego.

W badaniach przeprowadzonych przez SSA szacuje się, że 87 proc. stomatologów w kraju zajmuje się praktyką ogólną, 13 proc. jakąś specjalizacją, z czego tylko 3 proc. należy do ortodoncji. Wskazuje to na brak ogólnopolskich zasobów ludzkich w obszarze Ortodoncji zdolnych do wykonywania zabiegów mających na celu rozwiązanie problemów z wadami zgryzu.

W programie studiów pierwszego stopnia Ortodoncja zajmuje bardzo małe miejsce, skupiając się na potrzebie jej studiowania na poziomie magisterskim; Z tego powodu wielu stomatologów próbuje korygować wady zgryzu nie mając najmniejszego pojęcia o zasadach ortodoncji, powodując tym samym jeszcze większe problemy, niemożliwe do późniejszej korekty.

Lokalizacje

 • México

  Avenida Sendero Divisorio,200, 67195, México

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania