Keystone logo
Centrale Nantes Magister sterowania i robotyki - zaawansowana robotyka (CORO IMARO)
Centrale Nantes

Magister sterowania i robotyki - zaawansowana robotyka (CORO IMARO)

Nantes, Francja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

01 Sep 2024

EUR 18 000 / per course *

W kampusie

* Łącznie 18 000 euro na 2 lata dla studentów spoza Europy. Dostępne stypendia

Wstęp

Głównym celem tej specjalizacji w dziedzinie sterowania i robotyki jest opanowanie modelowania i sterowania złożonymi robotami ewoluującymi w dynamicznych środowiskach przy użyciu percepcji proprioceptywnej i eksteroceptywnej. Nacisk kładziony jest na zaawansowaną robotykę, ale bardziej ogólnie specjalizacja dotyczy nowoczesnych technik inżynierii systemów do modelowania, symulacji, optymalizacji, analizy i kontroli różnych systemów robotyki. Bierze również pod uwagę modelowanie i postrzeganie środowiska.

Jakość tego programu sterowania i robotyki została doceniona przez Unię Europejską: obecnie jest zaangażowany w Japan-Europe Master on Advanced Robotics (JEMARO, Erasmus Mundus Joint Masters), a wcześniej zaangażowany w European Master on Advanced Robotics (EMARO + program Erasmus Mundus).

Program studiów trwa dwa lata akademickie - oznaczone jako M1 i M2 i jest prowadzony w języku angielskim. Obejmuje trzy semestry studiów, po których następuje płatna praca magisterska / staż w ostatnim semestrze.

Nasze programy magisterskie w dziedzinie sterowania i robotyki są w pełni akredytowane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych.

Studenci zapisani na rok M1 mogą ubiegać się o udział we wspólnym programie magisterskim EMARO i spędzić rok M2 na Uniwersytecie w Genui we Włoszech lub na Politechnice Warszawskiej w Polsce.

Studenci ubiegający się o przyjęcie na ten program Control and Robotics mogą również ubiegać się o dołączenie do zintegrowanej ścieżki Master-PhD, która łączy dwa lata studiów magisterskich i trzy lata studiów doktoranckich. Zintegrowana ścieżka Master-PhD została zaprojektowana tak, aby zapewnić studentom o wysokim potencjale ekspozycję na działania badawcze, gdy tylko dołączą do roku M1.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

Referencje studentów

O szkole

pytania