Keystone logo
Central College Dublin

Central College Dublin

Central College Dublin

Wstęp

Jak KolegiumZachęcamy naszych uczniów skupić się na korzystających z doświadczeń nabycie nowych umiejętności, które pomogą im w ich przyszłej kariery wybranych. Jesteśmy dumni z zapewniając nasi nauczyciele są wydanie kwalifikacjach i doświadczonych specjalistów.

Chcemy mieć pewność, że masz doskonałe wrażenia podczas swojego czasu tutaj w Central College - Zarówno w klasie, jak i poza nim. Nasz zespół opieki studentem na rękę, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące życia w Dublin i wszelkie inne pytania możesz mieć, a nasz program działań społecznych będzie wprowadzenie do wielu di erent irlandzkich doświadczeń. Czekamy na przyjęcie do naszej uczelni!

Nasza misja Misją CCD jest zapewnienie wybitnym kursy edukacyjne i usługi studenckie, które spełniają i przewyższają oczekiwania naszych uczniów:

Kolegium Ethos i strategia

Etos CCD jest mieć dobra naszych uczniów w sercu wszystkiego, co robimy, aby zapewnić, że każdy uczeń ma doskonałe doświadczenie w matrycy CCD. Równie CCD stara się zapewnić, że Kolegium jest pozytywne środowisko pracy dla wszystkich pracowników.

Ogólna strategia Kolegium jest pozycjonować się w godzinach nadliczbowych jako wiodący dostawca wysokiej jakości programów edukacyjnych poprzez zapewnienie doskonałej obsługi pomocy dla studentów i dobrze zaprojektowane i dobrze dostarczanych kursów edukacyjnych świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów nauczania.

Nasza wizja Wizja Central College w Dublinie znajduje się doskonalić się w dostarczaniu wysokiej jakości kształcenia studentów.

Staramy się przygotować naszych studentów w wiedzę i umiejętności, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów zawodowych.

Dążymy do stworzenia środowiska uczenia się wzbogaconą która umożliwia studentom wzmocnić swoją wiedzę i uczących się przez całe życie.

Lokalizacje

 • Dublin

  Central College Dublin, 3 Ellis Quay, , Dublin

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania