Keystone logo
Center for Comparative and International Studies (CIS) Master of Arts w międzynarodowych badań porównawczych i
Center for Comparative and International Studies (CIS)

Master of Arts w międzynarodowych badań porównawczych i

0 Semesters

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* za semestr (plus dodatkowe 64 CHF na opłaty za studia)

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

MACIS Program jest zorientowany na badania absolwent nauk politycznych, oferowane przez Centrum i Międzynarodowych Studiów Porównawczych (WNP), jeden z wiodących ośrodków badawczych nauki polityczne w Europie. CIS to wspólna instytucja ETH Zurich oraz na Uniwersytecie w Zurychu. 2013 Leiden rankingowa umieszczona ETH Zurich na samym szczycie w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych w Europie.

MACIS jest programem 90-ECTS i trwa 3-4 semestry, aby zakończyć. Program koncentruje się na kwestiach demokracji, przemocy politycznej, ekonomii politycznej i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim przez zespół wybitnych w skali międzynarodowej profesorów.

Z małych grupach nie więcej niż 15-20, studenci macis korzystać z bliskiej interakcji uczeń-wydziału i stymulujące intelektualnie środowisko. Wstęp na zasadach konkurencyjnych.

Z silnym naciskiem na teorii, metod i badań, program stanowi doskonałe przygotowanie do późniejszego badania prowadzące do stopnia doktora lub pracy badawczej zorientowanej w sektorze prywatnym lub publicznym. Około połowa naszych studentów wprowadzić program doktora w CIS lub gdzie indziej po ukończeniu programu. Inne kariery w sektorze prywatnym, rządu lub organizacji międzynarodowych i społeczeństwa obywatelskiego.

MACIS oferuje wsparcie finansowe dla około dziesięciu uczniów w grupie poprzez badania i stanowisk asystentów nauczania, a także stypendium doskonałości dostarczonych przez ETH Zurich. Opłaty za studia są bardzo niskie w porównaniu międzynarodowym. Ci studenci prowadzą badania doktora następujące studiów macis są w pełni finansowane przez jedną z grup badawczych w krajach WNP.

Bliskość Genewie oferuje wspaniałe możliwości wizyt i staży z organizacjami międzynarodowymi. MACIS posiada również układ wymiany studentów z Graduate Institute of International Studies (IHEID).

Cele i struktura programu

Program MACIS ma na celu umożliwienie studentom do prowadzenia wysokiej jakości badań w szerokim zakresie zjawisk politycznych, takich jak demokracja, przemocy politycznej, integracji europejskiej, rozwoju społeczno-gospodarczego i globalnego zarządzania środowiskowego. W tym celu uczniowie zestaw podstawowych seminariów, które zajmują się teorie, metody i ich zastosowanie do kluczowych obszarów badań empirycznych i porównawczych w polityce międzynarodowej. Wyposażony w te umiejętności, uczniowie mogą zaangażować się w ich własnych badań poprzez udział w seminariach naukowych i zaangażowania jako asystentów badawczych realizowanych projektów prowadzonych przez profesorów WNP.

Program MACIS jest programem 90-ECTS, które trwa zazwyczaj 3-4 semestry, aby zakończyć. Podstawowa struktura i zawartość odpowiadają edukacyjnym komponentom programu studiów doktoranckich na jednym z najlepszych uniwersytetów w Ameryce Północnej. To dlatego wyposaża uczniów z bardzo solidne podstawy do późniejszego badania dr. Podobnie studentów realizujących kariery nie-akademickich mogą korzystać z macis ze względu na jego silnym naciskiem na umiejętności analityczne-narzędzi, które są łatwo zbywalne, a przydatne w sektorze prywatnym, rządu i / lub organizacji międzynarodowych i pozarządowych.

Program MACIS wynosi 90 punktów kredytowych ECTS. Punkty są przyznawane w następujący sposób: - 5 podstawowych seminariów: 40 ECTS - 1 seminarium badawcze: 8 ECTS - 3 przedmioty do wyboru: 12 ECTS - praca magisterska (w tym MA kolokwium i prezentacji konferencyjnej): 30 ECTS - Razem: 90 punktów ECTS MACIS jest zaprojektowane jak Mistrz studiów w pełnym wymiarze czasu (czas inwestycyjny 40 - 50 godzin w tygodniu), które mogą i powinny być zakończone w ciągu trzech do czterech semestrów. (Najpóźniej w ciągu trzech lat).

Kto może ubiegać się?

Możesz ubiegać się o przyjęcie do programu macis jeśli skończysz - licencjat, licencjat lub równoważny pierwszego stopnia na uznanej uczelni - Szwajcarski Lizenziat / Licence Możesz być przyjęta do programu, bez żadnych dodatkowych przesłanek, jeśli - Twój pierwszy stopień (lub równoważny) w jednym z następujących nauk społecznych: ekonomii, nauk politycznych (w tym Staatswissenschaften i administracji publicznej) lub socjologia - Twój pierwszy stopień (lub odpowiednik) jest w innej dziedzinie, ale zakończeniu znacznej pracy oczywiście (co najmniej 20 punktów kredytowych ECTS) w jednym z wyżej wymienionych nauk społecznych

Aplikacja

Oprócz aplikacji online, następujące dokumenty należy złożyć w terminie składania wniosków: - prywatnego określenie celu, wskazując swoją motywację i cele dla programu macis - Twój życiorys (CV) - dwie litery (litery nie są akceptowane internetowych) z odniesienia przez profesorów uniwersyteckich - co najmniej jedną z nich przez profesora z danej instytucji stopni-przyznania - dowód znajomości języka angielskiego. UWAGA: Cambridge Certificate of Proficiency in angielski (CPE), wyniki testu TOEFL i IELTS może być wydane po terminie stosowania.

 • Oficjalne GRE (bez GMAT) Ocena Sprawozdanie jest: Obowiązkowy dla studentów, którzy uzyskali dyplom licencjata nie w jednym z krajów bolońskich Wolontariatu dla studentów, którzy uzyskali dyplom licencjata w jednym z krajów bolońskich - Dodatkowe informacje, np. na publikacje, nagrody i staże mogą być składane dobrowolnie wnioskodawców Podstawa macis nie są wymagane, aby złożyć świadectwo języka niemieckiego lub list potwierdzający wstęp do studiów magisterskich w zakresie nauk politycznych w swoim kraju.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister amerykanistyki
  • Pécs, Węgry
 • Magister studiów północnoamerykańskich
  • Groningen, Niderlandy
 • Master of Arts w dziedzinie studiów bliskowschodnich i nauk politycznych
  • Ari'el, Izrael