Keystone logo
Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Cencalli Institute of Family Therapy

Wstęp

Konieczność posiadania wysoko wykwalifikowanych zasobów ludzkich do badania, opieki i rehabilitacji rodzin meksykańskich doprowadziła do powstania Instytutu Terapii Rodzin „Cencalli”. Instytucja, która podjęła się zadania udzielenia TERAPII RODZINNEJ w Meksyku akademickiego poparcia, które wesprze swoich absolwentów oficjalnymi dokumentami, które uzyskała od 1987 r., Będąc pierwszą instytucją w Meksyku, która miała studia podyplomowe z uznaniem oficjalnej ważności studiów przez Sekretarz Edukacji Publicznej.

Od tego momentu Instytut Cencalli przeszkolił ponad 40 pokoleń specjalistów i nauczycieli terapii rodzin z różnych instytucji, takich jak między innymi IMSS, DIF, IPN, INMUJERES. Jego badania naukowe pozwoliły mu na publikowanie specjalistycznych artykułów w meksykańskich i zagranicznych czasopismach, takich jak Family Systems Medicine i Family Process, a także w książkach publikowanych między innymi przez prestiżowe wydawnictwa, takie jak Manual Moderno i Trillas, co zaowocowało rejestracją w CONACYT, jako instytucja edukacyjna i badawcza.

Instytut Cencalli zajmuje się również upowszechnianiem wiedzy na temat terapii rodzin w Meksyku, organizując co dwa lata Kolokwium, które gromadzi najbardziej prestiżowych badaczy rodzin i terapii rodzin w naszym kraju,

Lokalizacje

  • México

    Galeana,1255, 31500, México

    pytania