Keystone logo
Charles Darwin University Master of Education (med)
Charles Darwin University

Master of Education (med)

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Education (MED)

Lokalizacje:

 • Casuarina Campus
 • Badania zewnętrzne

Master of Education Program jest zaprojektowany w celu zaspokojenia zawodowych potrzeb edukacyjnych nauczycieli w szkołach i placówkach szkolnych niezarejestrowanych, w tym kształcenia i szkolenia zawodowego oraz usług wczesnej edukacji i opieki dzieciństwa. Kurs oferuje możliwości negocjować indywidualne ścieżki kształcenia dostosowane do specyficznych potrzeb kontekście edukacyjnym lub zawodowym. Oczywiście ma tor badawczy dla studentów pragnących lepiej zrozumieć współczesny badań edukacyjnych lub późniejszej rejestracji w stopniu badawczego.

Plany struktury kształcenia i badań są dokładne, jak 1 sierpnia 2013 r. Uczelnia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, aż do 1 listopada 2013 roku 2014 oferując urządzenie i informacji Opłata będzie dostępny od 1 października 2013 r.

Kandydat musi zdać jednostek w sumie 80 punktów kredytowych, jak opisano poniżej. Wszystkie jednostki są wyceniane na 10 punktów kredytowych, o ile nie wskazano inaczej.

Ten kurs jest przeznaczony dla profesjonalnych nauczycieli i praktykujących nauczycieli, którzy są zaangażowani w zarządzaniu zmianą, tworzenia polityki, realizacji programów rozwoju zawodowego i szkolenia, szkolnictwo wyższe, nieformalnego i pozaformalnego kształcenia w programach wspólnotowych zorientowane, praca z wolontariuszami i grup młodzieżowych ,

Wnioskodawcy powinni pamiętać, że Mistrz Edukacji nie jest nauczanie kwalifikacji i nie nadaje się dla osób poszukujących kwalifikacji do nauczania w Terytorium Północnym.

Warunki przyjęcia

Australijski trzeciorzędu South Centrum Przyjęć (SATAC) odbiera i przetwarza wniosków o dopuszczenie do Charles Darwin University Wyższa Edukacji przyszłych studentów.

Pomyślne zakończenie uznanej czterech lat Bachelor of Education lub równoważne; lub stopień trzech lat i studia podyplomowe Edukacji lub równoważny.

Wymagania języka angielskiego dla studentów zagranicznych

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kariera

Absolwenci mogą szukać pracy jako dyrektorów programowych projektów, specjalistów lub konsultantów edukacyjnych.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Medyczne studia edukacyjne
  • Belfast, Wielka Brytania
 • Magister zarządzania przedsiębiorstwem
  • Monterrey, Meksyk
 • Tytuł magistra w zakresie szczególnych potrzeb wsparcia edukacyjnego
  • Pontevedra, Hiszpania