Keystone logo
CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

Wstęp

Clinical Research Associate Training Course to kurs z 110 modułów prowadzony przez Senior CRA i Physician of 25 Years, Dr.Kamal. Ten kurs zapewnia szkolenie, doświadczenie, rozmowy kwalifikacyjne, listy referencyjne i połączenia potrzebne do uzyskania pracy nadzorującej prace badawcze w dziedzinie badań klinicznych. Oferujemy badania kliniczne dla pracowników i pielęgniarek, absolwentów studiów licencjackich i międzynarodowych absolwentów medycznych.

Ponad 1,9 miliona studentów otrzymuje co roku licencjata nauk ścisłych. Podczas gdy niektórzy przechodzą do studiów doktoranckich, magisterskich i medycznych; wielu jest gotowych do rozpoczęcia kariery. Jako nowy student ubiegający się o rynek pracy naukowej, możesz znaleźć tylko staże lub uznać, że nawet podstawowe zajęcia naukowe wymagają 1-2 lat doświadczenia . Co więcej, możesz zdać sobie sprawę, że wiele z tych prac wymaga intensywnej pracy w pracy, po prostu nie spełniło twoich oczekiwań co do twojego stopnia naukowego. Dlatego należy rozważyć karierę jako CRA .

84162_Utennavn.jpg

Koordynator lub koordynator ds. Badań klinicznych kieruje i nadzoruje badania kliniczne prowadzone przez lekarzy, pielęgniarki i innych posiadaczy stopni naukowych. W przeciwieństwie do stanowisk, do których obecnie można się ubiegać na rynku, pozycja jako CRA jest znacznie trudniejsza do zdobycia. Chociaż wiele kursów ogólnych istnieje na rynku; widzieliśmy, że wielu studentów, którzy do nas przychodzą, nadal nie może znaleźć pracy. Dzieje się tak dlatego, że inne kursy nie uzupełniają treningu o doświadczenie, polecenia, przykłady i połączenia potrzebne do zabezpieczenia zadania CRA. Ta medyczna pozycja naukowa może być prowadzona prywatnie dla firm farmaceutycznych, takich jak Pfizer lub akademickich w szkołach medycznych.

Niemniej jednak, dla tych, którzy zawsze chcieli kariery w medycynie lub mają rok przerwy przed szkołą medyczną ; to kolejny krok do zdobycia przewagi w swojej karierze. Ponieważ stanowisko to nie przypomina pracy w laboratorium i wymaga roli kierowniczej; otrzymujesz połączenia 1 na 1 z lekarzami i personelem medycznym, co może prowadzić do lepszego zastosowania w szkole medycznej i innych karierach medycznych w późniejszym czasie.

Najlepszy ze wszystkich; wiele z tych stanowisk akceptuje zdalny personel (a niektóre pozwalają na podróżowanie 20-100% z pełnymi wydatkami, w tym z wyżywieniem, zakwaterowaniem i podróżami) . Może to pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zwiększyć twoją pensję. CRA przy naszym poziomie szkolenia może liczyć od 7 000 do 12 000 USD miesięcznie ; kwota, która nie jest powszechna w innych karierach w nauce.

Wiele agencji ratingowych to faktycznie absolwenci z zagranicy, którzy zdecydowali się nie brać USMLE lub powtórzyć szkolenia w miejscu zamieszkania. W rzeczywistości niektórzy z naszych studentów przychodzą do nas natychmiast po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych i pytają, co zrobić z dyplomem MBBS w Ameryce.

W przeciwieństwie do tego, czego nauczyłeś się podczas 3-4 lat na uniwersytecie lub w międzynarodowej szkole; informacje potrzebne do zostania CRA opierają się na twoim stopniu. Nie jest to powtórzenie żadnego kursu, który podjąłeś w undergrad, a zatem mamy 110 modułów (więcej niż jakikolwiek inny dostępny kurs), abyś mógł uzyskać pozycję, którą chcesz jako CRA. Ponieważ zapewniamy również szkolenie na rozmowę kwalifikacyjną (sesje korepetytorskie 1 na 1) dla wielu rund rozmów kwalifikacyjnych, które te firmy wykonują; możesz spodziewać się prośby o rozmowę kwalifikacyjną i przejść wszystkie rundy.

Lokalizacje

 • Norwood

  Norwood, Stany Zjednoczone

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania