Keystone logo
CATOLICA - Faculty of Human Sciences Magister psychologii w biznesie i ekonomii
CATOLICA - Faculty of Human Sciences

Magister psychologii w biznesie i ekonomii

Lisbon, Portugalia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9180 *

W kampusie

* W pierwszym roku (Opłaty za 30 ECTS za semestr). Łącznie 3720 € w drugim roku.

Wstęp

Psychologia stosowana w biznesie i ekonomii, jako tętniąca życiem i wartościowa dziedzina badań i nauczania, przyciągnęła zainteresowanie czołowych uniwersytetów na całym świecie. Ten nowy tytuł magistra psychologii w biznesie i ekonomii jest pierwszym programem w Portugalii poświęconym temu ważnemu obszarowi.

Master in Psychology in Business and Economics zawiera silne podstawy psychologiczne, ustrukturyzowane i bezpośrednio stosowane w dziedzinach ekonomii i biznesu, aby zwiększyć możliwości psychologów, aby w znaczący sposób przyczynić się do organizacji.

Dlaczego Católica-Human Sciences Masters?

Dążąc do przygotowania kompetentnych i integralnych profesjonalistów, studenci studiów magisterskich Católica-Human Sciences mogą czerpać z ogromnej reputacji i osiągnięć, należycie odzwierciedlonych w wysokim poziomie zatrudnialności swoich studentów. Trzy z naszych programów magisterskich należą do najlepszych na świecie w dziedzinie zarządzania sztuką, nauk o komunikacji i marketingu.

Dzięki opcjom programowym wyłaniającym się z awangardy badań naukowych, a jednocześnie dostosowanym do realiów świata biznesu, Wydział Nauk Humanistycznych przedstawia solidną i zróżnicowaną gamę programów studiów magisterskich.

Programy Católica-Human Sciences opierają się również na wysoko wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, w tym renomowanych międzynarodowych mówcach, których internacjonalizacja jest dodatkowo wspierana poprzez wymiany studentów i włączanie do europejskich sieci badawczych.

Nasze stopnie magisterskie stanowią specjalistyczne opcje doskonałości, przygotowujące studentów do rozwijania refleksyjnego myślenia niezbędnego do stania się wysokiej jakości profesjonalistami, z etycznym szkoleniem i pod opieką wybitnych naukowców i profesorów.

Ponadto studenci Católica-Human Sciences uzyskują dostęp do bardzo szerokiej gamy partnerstw i staży z korzyścią dla ich zajęć programowych i pozalekcyjnych.

Nagrody i partnerstwa

Aby utrzymać dynamiczną relację z rynkiem, skoncentrowaną na zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności zawodowych, studia magisterskie z zakresu komunikacji prowadzą szereg różnych partnerstw z organizacjami publicznymi i prywatnymi.

Dzięki tym partnerstwom Wydział Nauk Humanistycznych jest w stanie nagradzać studentów osiągających wysokie wyniki w nauce nagrodami i stażami.

Radio e Televisão de Portugal (RTP)

  • Praktyki i praca w terenie.

GfK Portugalia

  • Płatny staż dla najlepszego studenta na kierunkach Media i Dziennikarstwo i Komunikacja, Telewizja i Kino.

OCI - Obserwatorium Komunikacji Wewnętrznej i Tożsamości Korporacyjnej

  • „Najlepsza praca akademicka FCH-UCP” zapewniająca publiczne uznanie i uznanie akademickiego badania dotyczącego komunikacji wewnętrznej, tożsamości korporacyjnej i brandingu.

Porter Novelli Portugalia

  • Płatny staż dla najlepszego studenta kierunku Komunikacja, Organizacja i Przywództwo.

Rekrutacja

Wynik programu

Opłata za program

Referencje studentów

O szkole

pytania