Keystone logo
Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Wstęp

Jako praca kongregacyjna i kościelna, wychodząc od swojej tożsamości, działa wszechstronnie w zakresie dialogu z otoczeniem, aby przyczyniać się do przemian społecznych i kulturowych, wspartych zasadami uczestnictwa i współodpowiedzialności, z kryteriami jakości w kontekście międzynarodowym.

Przyczyniajcie się do integralnej formacji osoby, kierując się humanistyczną, naukową i chrześcijańską wizją, oświetloną przez Ewangelię, Magisterium Kościoła i zgromadzeniowy charyzmat Dominikanek Miłosierdzia Ofiarowania Najświętszej Dziewicy. Prowadzi akademię kryteriami uniwersalności, humanizacji wiedzy, jakości i innowacyjności, aby zbudować nowe obywatelstwo jako wyraz dialogu między wiarą-kulturą-życiem, aby odpowiedzieć na wyzwania współczesnego społeczeństwa, w kontekście zglobalizowany świat w sensie społecznym i kościelnym.

W 2025 r. Będziemy pierwszą w regionie możliwością uwidocznienia wszechstronnego szkolenia z perspektywy humanistycznej, naukowej i chrześcijańskiej, konsolidując społeczność akademicką, która wyzwalając personalizację, przyczynia się do przemian społecznych, kulturowych i staje się krajowym punktem odniesienia i międzynarodowym. włączenie i sprawiedliwość.

Lokalizacje

  • Manizales

    Carrera 23,No. 60, 170002, Manizales

    pytania