Keystone logo
© Católica-Lisbon
Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Católica Lisbon School of Business and Economics

Wstęp

Católica-Lizbona w mgnieniu oka reputacja, która Cię wyprzedza, jednogłośnie potwierdzona w międzynarodowych rankingach: (czasy finansowe) i akredytacja (potrójna korona) Reputacja Católica-Lizbona w zakresie doskonałości w nauczaniu i badaniach będzie miała pozytywny wpływ na Twoją karierę i przygotuje Cię do zmierzyć się z szybko zmieniającym się rynkiem. Nasze liczby są solidne. Czy wiesz, że ponad 96% naszych absolwentów jest zatrudnionych w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów? Prawie połowa z nich na stanowiskach międzynarodowych? Católica-Lisbon ma jeden z najwyższych wskaźników miejsc wśród europejskich szkół biznesu.

Globalnie połączony na kampusie Católica-Lizbona, będziesz otoczony tętniącym życiem międzynarodowym środowiskiem z ponad 60 narodowościami. Ponad 110 partnerstw z uniwersytetami zaoferuje Ci również możliwość pracy w najbardziej wymagających centrach finansowych na świecie, w tym w Londynie, Nowym Jorku i Madrycie. W szkole wielkości człowieka w Católica-Lisbon poczujesz się jak w domu, ponieważ będziesz częścią prawdziwej społeczności uczniów, którą będziesz nazywać rodziną, i przystępnych profesorów, którzy będą cię znać po imieniu. Realne znaczenie Unikalne programy magisterskie Católica-Lizbona poprawią Cię: zobaczenie szerszego obrazu, połączenie z innowacyjnymi firmami, prowadzenie praktycznych projektów i zadań, skutecznie wprowadzają myślenie biznesowe w praktykę. Centralnie położona w sercu Lizbony, Católica-Lisbon zapewni Ci doświadczenie w tętniącym życiem ekosystemie przedsiębiorczości. Nasz kampus znajduje się zaledwie kilka minut od modnych dzielnic, centrów handlowych, kin, muzeów i plaż. Dlaczego powinienem kontynuować studia magisterskie na Católica-Lizbona? Aby zdobyć umiejętności i wiedzę potrzebne do rozwoju kariery. Aby zmienić przyszłość. Twoje i tych wokół ciebie. Aby stać się przyszłym liderem i lepszym człowiekiem. Oferujemy studia magisterskie z zarządzania, ekonomii, finansów i analityki biznesowej. Católica-Lizbona zapewni solidne podstawy w zakresie zasad i praktyki zarządzania, finansów, ekonomii i analityki biznesowej.

Kim jesteśmy

Witamy w Católica Lisbon School of Business & Economics, czołowej 30 europejskiej szkole biznesu i portugalskiej szkole referencyjnej w zakresie badań i nauczania zarządzania.

Osiągnęliśmy tę pozycję, łącząc światowej klasy międzynarodowych studentów i Wydział, silne i różnorodne programy akademickie w pierwszej 30 na świecie, innowacyjne inicjatywy edukacyjne, wyjątkowe partnerstwa z prestiżowymi szkołami międzynarodowymi oraz bliskie relacje ze światem biznesu, z edukacją wykonawczą oferty w pierwszej 50 na świecie.

W Catolica-Lisbon przywiązujemy dużą wagę do jakości i wpływu na wszystko, co robimy. Generujemy oryginalne, światowej klasy badania i wykorzystujemy je do wywierania silnego wpływu na społeczeństwo, dostarczając praktycznych wskazówek menedżerom i decydentom. To intelektualne przywództwo jest podstawą kształtowania wybitnych profesjonalistów i tworzenia zróżnicowanego środowiska uczenia się, zdolnego odpowiedzieć na potrzeby edukacyjne, które pojawiają się podczas kariery zawodowej naszych studentów. Jesteśmy dumni z kalibru naszych studentów: od ich silnych zdolności intelektualnych, po ich stałą inicjatywę i ducha przedsiębiorczości. Inspirują nas również sukcesy naszych absolwentów, którzy zajmują kierownicze stanowiska w najbardziej prestiżowych i dynamicznych firmach krajowych i międzynarodowych.

Nasze osiągnięcia wynikają również z naszej silnej i spójnej społeczności akademickiej, kierującej się rygorem, etyką i uczciwością, które zawsze wyróżniały nasze nauczanie i badania. Jesteśmy dumni, że jesteśmy Catolica-Lisbon!

Po co tu jesteśmy - Nasza misja

Poprzez głębokie i wciągające doświadczenie edukacyjne oraz silny nacisk na innowacje i tworzenie wiedzy skoncentrowanej na człowieku, kształcimy i wzmacniamy liderów, którzy robią różnicę, pozytywnie wpływając na biznes i społeczeństwo

Gdzie chcemy być - Nasza wizja

Społeczność zorientowana na cel, która tworzy rygorystyczną wiedzę z zakresu biznesu i ekonomii oraz pielęgnuje talenty, które zmieniają świat.

Do 2030 roku CATÓLICA-LISBON ma stać się pierwszą europejską szkołą biznesu, cieszącą się renomą ze względu na swoją doskonałość akademicką, z silnym zaangażowaniem w najnowocześniejszą wiedzę, ośrodkiem wyjątkowych talentów i silnym wpływem społecznym.

Za czym się opowiadamy — Nasze wartości

Nasze wartości to GŁOS skierowany do świata – inspiracja i podstawa naszej pracy oraz sposób, w jaki wyrażamy siebie, aby przyczynić się do rozwoju społeczeństwa.

Cnota

Działamy uczciwie, mając zawsze na uwadze wspólny interes, podtrzymując humanistyczny pogląd inspirowany wartościami chrześcijańskimi.

Otwarta umysłowość

Jako szkoła cenimy niezależność, autonomię naszego wydziału, promujemy kulturę krytycznego myślenia i wykorzystujemy ciekawość jako przewodnik po naszym procesie tworzenia wiedzy.

Innowacja

Jesteśmy ambitni w wpływie, jaki chcemy osiągnąć i jesteśmy pionierami zmian w naszej dziedzinie.

Społeczność

Promujemy współpracę i wzajemne wsparcie, aby lepiej służyć społeczeństwu, poświęcając jednocześnie indywidualną uwagę naszym członkom, aby promować ich dobre samopoczucie, budując społeczność na całe życie.

Doskonałość

Pielęgnujemy kulturę jakości, uznając zasługi i dając każdemu możliwość doskonalenia się.

Akredytacja potrójnej korony na całym świecie

Católica-Lisbon była pierwszą szkołą portugalską, która znalazła się w elitarnym gronie szkół posiadających upragniony status Potrójnej Korony.

Tylko 1% szkół biznesu na całym świecie jest akredytowanych przez trzy najbardziej prestiżowe agencje akredytacyjne zajmujące się edukacją menedżerską:

 • Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
 • Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania (EFMD)
 • Stowarzyszenie MBA (AMBA)

Trzy akredytacje poświadczają, że programy Católica-Lizbona są najwyższej jakości i zgodne z najbardziej rygorystycznymi standardami międzynarodowymi.

Status Triple Crown zwiększa również zdolność Católica-Lisbon do przyciągania i zatrzymywania najzdolniejszych umysłów i najbardziej pożądanych globalnych partnerów, a także zapewnia odgrywanie istotnej roli w określaniu międzynarodowego programu korporacyjnego.

Funkcje kampusu

W naszym kampusie stawiamy na pierwszym miejscu ludzi, pomysły i możliwości rozwoju.

Będąc z nami, chcemy, abyś miał niezapomniane wrażenia i zabrał ze sobą niektóre z najważniejszych nauk, najwyższych osiągnięć i niezapomnianych chwil, które zapiszesz w albumie swojego życia na zawsze.

Ciesz się pobytem i korzystaj z wielokulturowego środowiska w jednym z najmodniejszych miast w Europie – Lizbonie.

Nasza Szkoła Biznesu dzieli kampus Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie z innymi szkołami w obszarach nauk humanistycznych, prawa, teologii, prawa kanonicznego, studiów politycznych, religioznawstwa i nauk o zdrowiu. Choć w różnych budynkach jest wiele wspólnych terenów, które służą całej społeczności.

Kampus Palma de Cima rozciąga się na powierzchni prawie 40 000 m2 plus wydzielona przestrzeń (po drugiej stronie ulicy) o powierzchni około 12 000 m2, na której w najbliższej przyszłości rozbudujemy budynek Szkoły Biznesu.

Kampus położony jest u zbiegu al. dos Combatentes i Palma de Cima (estakada przecinająca drogę Północ-Południe).

Na tym kampusie znajduje się pięć budynków (budynek Católica-Lisbon to budynek V), z kilkoma obiektami dostępnymi dla studentów, pracowników i gości Católica-Lisbon

  Rankingi

  Rankingi Financial Times

  Te prestiżowe rankingi stanowią międzynarodowe uznanie doskonałości akademickiej naszych programów, zapewniając, że spełniają one najbardziej wymagające standardy międzynarodowe.

  Católica-Lisbon była pierwszą portugalską szkołą, która znalazła się wśród najlepszych europejskich szkół biznesu według Financial Times.

  Od 2008 roku szkoła Católica-Lisbon stale znajduje się na liście najlepszych szkół biznesu w Portugalii według dziennika Financial Times i zajmuje 29. miejsce w najnowszych rankingach europejskich.

  Ranking FT European Business School, oparty na łącznych wynikach szkół z pięciu najważniejszych rankingów FT (MBA, Executive MBA, Masters in Management, programy Open Executive Education i programy Custom Executive Education), stanowi ocenę globalnego jakość szkoły.

  • #27 Szkoła Biznesu w Europie
  • #17 Mistrz finansów na całym świecie
  • #28 Mistrz zarządzania na całym świecie
  • #44 Executive Open Education na całym świecie
  • #19 Edukacja niestandardowa dla kadry kierowniczej w Europie
  • #40 Najlepszy w Europie – MBA w Lizbonie

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Lokalizacje

  • Palma de Cima

   Palma De Cima, Lisboa, 1649-023, Palma de Cima

  pytania