Keystone logo
Castleton University

Castleton University

Castleton University

Wstęp

Castleton University zajmuje się kształceniem przyszłych liderów Vermont i nie tylko od 1787 roku. Obecnie Castleton opiera się na ponad 230-letnim doświadczeniu w zapewnianiu najnowocześniejszej edukacji poprzez wysoce spersonalizowane podejście.

Misja Castleton University

Zrozumieć Castleton Way, który kieruje Uniwersytetem we wszystkich jego przedsięwzięciach, oznacza angażowanie się w pełne szacunku relacje w włączającym, zorientowanym na studenta środowisku; doceniać naszych wykształconych i współczujących wykładowców oraz oddanego i troskliwego personelu; starać się uczyć, stosować i nauczać zrównoważonych praktyk środowiskowych; i uczestniczyć w silnych partnerstwach społecznych.

Edukacja transformacyjna Castleton kładzie nacisk na licencjackie sztuki wyzwolone i studia zawodowe, oferując jednocześnie programy dla absolwentów. Uniwersytet przygotowuje różnorodnych studentów do odpowiednich i znaczących karier w globalnej gospodarce, zaawansowanych zajęć akademickich i odpowiedzialnego obywatelstwa.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Castleton

    Alumni Drive,62, 05735, Castleton

    pytania