Keystone logo
CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

Wstęp

CASS European Institute Of Management Studies (w skrócie CASS Europe) to innowacyjna instytucja szkolnictwa wyższego z globalnym kampusem akademickim w Paryżu i centrum rozwoju wykonawczego w Brukseli. Współpracuje również z instytucjami akademickimi w Ghanie, Tajwanie i Chile, gdzie obecnie realizowane są jej programy. Działania te dobrze oddają europejski i międzynarodowy charakter Instytucji.

CASS Europe jest akredytowana i zarejestrowana w paryskiej Akademii francuskiego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego, Badań Naukowych i Innowacji jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego typu non-profit (Etablissement privé d'enseignement supérieur libre), która jest prawnie upoważniona do zapewniania wyższych edukacja w zakresie biznesu, zarządzania i innych dziedzin prowadzących do uzyskania kwalifikacji typu anglosaskiego na poziomie licencjata, magistra i doktora (Ph.D.) nadawanych przez instytucję. Wszystkie programy uczelni są uznawane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Badań Naukowych i Innowacji jako programy szkolnictwa wyższego. Jedną z bezpośrednich praktycznych zalet tego uznania jest to, że jego studenci we Francji mają takie same uprawnienia do odpowiednich świadczeń z zabezpieczenia społecznego, jak ci w instytucjach publicznych. Instytucja podlega bezpośrednio nadzorowi administracyjnemu Akademii Paryskiej francuskiego Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań.

Cechą wyróżniającą Instytucję jest to, że zapewnia wysokiej jakości szkolnictwo wyższe i szkolenia w szerokim zakresie dyscyplin, które łączą dyscyplinę akademicką z praktycznym zastosowaniem. Oprócz działań edukacyjnych i szkoleniowych, instytucja oferuje również studentom możliwość nauki dwóch głównych języków międzynarodowych (innych niż angielski), odzwierciedlając w ten sposób i urzeczywistniając jej ogólną filozofię przygotowania kadry kierowniczej, która jest w stanie działać z łatwością i wydajnością w dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynek światowy.

CASS Europe rozwinęła ścisłą współpracę akademicką z instytucjami partnerskimi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji i Ameryce Południowej, które przyczyniają się do prowadzenia kursów, nadzorowania projektów dyplomowych, a także wspólnych wydziałowych badań i publikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z tymi stronami internetowymi i mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Państwa w naszej Instytucji.

Lokalizacje

  • Luxembourg City

    Boulevard de la Pétrusse,124, 2330, Luxembourg City

    pytania