Keystone logo
© Carroll University
Carroll University

Carroll University

Carroll University

Wstęp

Prawdziwy pionier, Carroll University jest pierwszą czteroletnią instytucją szkolnictwa wyższego w stanie Wisconsin. Nasza prywatna uczelnia jest zakorzeniona w tradycji sztuk wyzwolonych i jest liderem nauk o zdrowiu. Oferujemy ponad 95 kierunków studiów, w tym różne programy dla absolwentów i doktorat kliniczny z fizykoterapii. Od 1846 roku przygotowywaliśmy naszych uczniów do życia z celem i znaczeniem poprzez możliwości uczenia się i doświadczenia w zróżnicowanym i globalnym społeczeństwie.

Co to znaczy być pionierem? Oznacza to bycie częścią bogatej historii i tradycji, które nadal kształtują naszą społeczność kampusową. Angażuje się w ducha eksploracji i odkrywania, który rozpoczął się od naszych założycieli. Pionierzy chcą dowiedzieć się więcej o świecie, w którym żyją, i o tym, jak odcisną piętno, wnosząc świeżą perspektywę. W Carroll żyjemy zgodnie z zestawem wartości, które prowadzą nas do dążenia do doskonałości, przekraczania granic i traktowania tych, których spotykamy, z szacunkiem, życzliwością i godnością.

Ucząca się społeczność

Oferujemy wybór, jeśli chodzi o kierunki licencjackie i programy magisterskie. Nasi studenci realizują swoją pasję, przygotowując się do kariery w College of Arts and Sciences, College of Health Sciences, School of Business oraz School of Education and Human Services. Nasi wykładowcy osobiście inwestują w sukces swoich uczniów. Priorytetem jest dla nich dobre poznanie, co przekłada się na lepsze wsparcie w osiąganiu indywidualnych celów naukowych i osobistych. Carroll wyróżnia się dzięki Pioneer Core. Ten wyjątkowy wymóg dotyczący edukacji ogólnej kładzie nacisk międzykulturowy na całą karierę akademicką ucznia, narażając go na kontakt z kulturami, ideami i przekonaniami odmiennymi od jego własnych.

Doskonała lokalizacja

Carroll jest dogodnie zlokalizowany w zabytkowej dzielnicy Waukesha w stanie Wisconsin, zaledwie kilka przecznic od uroczego miasta nad rzeką, pełnego sklepów, restauracji i miejsc do rekreacji na świeżym powietrzu. Jesteśmy mniej niż pół godziny od Milwaukee, największego miasta Wisconsin i mniej niż dwie godziny jazdy samochodem od Chicago.

Troskliwa społeczność

Carroll to zżyta społeczność, w której troska to coś więcej niż frazes. Wzięcie odpowiedzialności za uczynienie świata lepszym miejscem jest częścią tego, kim jesteśmy. Od pierwszego dnia w kampusie nasi studenci uczestniczą w działaniach służebnych, przekazując je dalej, przekazując w większych Waukesha i Milwaukee.

Aktywny kampus

Nasi Pionierzy uczą się i rozwijają również poza klasą. Nasz duch rywalizacji kwitnie w naszych 23 drużynach sportowych NCAA Division III. Nasi uczniowie znajdują również czas na realizowanie swoich pasji lub odkrywanie nowych, w takich dziedzinach jak muzyka, teatr, sztuka, fotografia i nie tylko. A dzięki ponad 50 organizacjom studenckim łatwo jest odkrywać różne zainteresowania i nawiązywać przyjaźnie.

Napędzani pionierami: Nowa wizja wyróżnienia firmy Carroll University to plan strategiczny wyznaczający ambitny i dynamiczny kurs naprzód: taki, który charakteryzuje się innowacjami i przedsiębiorczością — oraz jest napędzany poświęceniem i zapałem dzisiejszych pionierów.

Od 1846 r. transformujące doświadczenie Carrolla ukształtowało życie dziesiątek tysięcy studentów. Ci Pionierzy zostali zainspirowani do przewodzenia w powołaniu i życia pełnego osiągnięć i sensu. Nasi absolwenci / ae wywierają wpływ na swoje społeczności i życie innych. Przeciwstawiają się niesprawiedliwości i odkrywają nasze wspólne człowieczeństwo poprzez wiarę, sztukę, prowadzenie biznesu, nauczanie dzieci i dorosłych, opiekę nad chorymi i ochronę środowiska. Pionierzy oświetlają nasz etos szacunku, uczciwości i zarządzania.

Z każdą ukończoną klasą poszerzamy nasz zasięg — i rośnie nasza odpowiedzialność — aby inspirować naszych uczniów do odkrywania swojego prawdziwego celu, stania się najlepszą wersją siebie i przygotowania do przemyślanego zaangażowania w uczynienie świata lepszym dla wszystkich. Są częścią dumnej linii, która rosła w siłę z każdym nowym pokoleniem studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów / ae.

Podobnie jak ci, którzy byli przed nimi, są pionierami.

„ Carroll University zmieni świat na lepsze dzięki sile zaangażowanej edukacji”.

Cele planu strategicznego

W ciągu najbliższych siedmiu lat plan strategiczny Carroll University skupi się na czterech kluczowych obszarach:

Poprawa nauczania i uczenia się

Carroll University stanie się liderem w kształceniu uczniów umiejętnie przygotowanych do uczenia się przez całe życie i odniesienia sukcesu zawodowego.

Wzbogacanie doświadczenia Carrolla

Carroll University osiągnie doskonałość akademicką dzięki doskonałości sprzyjającej włączeniu społecznemu.

Budowanie i wykorzystywanie partnerstw

Carroll University zmaksymalizuje wpływ partnerstw strategicznych, które koncentrują się na innowacjach i przedsiębiorczym myśleniu.

Rozwój strategiczny

Carroll University będzie opierać się na naszych dotychczasowych sukcesach i kontynuować naszą ścieżkę wzrostu poprzez celowe rozszerzanie naszego zespołu edukacyjnego, zasięgu kampusu i liczby studentów.

Rekrutacja

Minimalny GPA dla wszystkich stopni licencjackich: 2.0

Procedury przyjęć - International Freshmen

Następujące poświadczenia należy złożyć w Urzędzie ds. Przyjęć:

 1. Wniosek o przyjęcie, który można złożyć w dowolnym momencie po pomyślnym ukończeniu pierwszego roku w szkole średniej.
 2. Transkrypcja z akredytowanej szkoły średniej, która pokazuje postępy w kierunku lub spełnienie wymagań ukończenia szkoły.
 3. Znajomość języka angielskiego: Prześlij dowód znajomości języka angielskiego na adres [email protected].
 4. Opcja testowa, Carroll University jest opcją testową na jesień 2022 r. Wnioskodawcy mogą zdecydować się na przesłanie wyniku ACT lub SAT jako dowodu znajomości języka angielskiego

Decyzje w sprawie wniosków są podejmowane, gdy są one kompletne, a kandydaci są niezwłocznie powiadamiani przez Biuro ds. Rekrutacji Międzynarodowej. W niektórych przypadkach akta przyszłych studentów są kierowane do Komisji Rekrutacyjnej w celu przeglądu i podjęcia działań. Organ ten może przyznać przyjęcie na Uczelnię po spełnieniu określonych warunków lub może wymagać od studenta spełnienia określonych kryteriów. Ostateczne przyjęcie na programy szkolenia sportowego Carroll, pielęgniarstwa, fizykoterapii i terapii zajęciowej jest uzależnione od zdolności kandydata do przestrzegania standardów technicznych wymienionych w katalogu w każdym obszarze studiów, a także standardów zdrowotnych wymienionych na formularze dotyczące zdrowia Carroll University .

Niepełnosprawni kandydaci na studia nie mają obowiązku ujawniania swojej niepełnosprawności w trakcie procesu aplikacyjnego. Jednak wnioskodawca może zdecydować się na ujawnienie swojej niepełnosprawności w Biurze Rekrutacji, jeśli student uważa, że nie spełnia zwykłych warunków przyjęcia na Uniwersytet. Niepełnosprawność może być brana pod uwagę w odniesieniu do ogólnych osiągnięć studenta, wpływu niepełnosprawności na jego wyniki w nauce oraz prawdopodobieństwa odniesienia przez studenta sukcesów w programach, kursach i zajęciach Uczelni.

Znajomości języka angielskiego:

Istnieje kilka sposobów spełnienia wymagań dotyczących znajomości języka angielskiego użytkownika Carroll University :

Wszyscy Wnioskodawcy

 • Test z języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL) (kod szkoły: 1101)
  • Minimalny wynik: 550 (PBT) / 70 (IBT) / 8 (Essentials)
 • Międzynarodowy System Testowania Językowego (IELTS)
  • Minimalny wynik: 6
 • Test EIKEN z praktycznej znajomości języka angielskiego
  • Minimalny wynik: stopień Pre-1
 • Test Pearsona z języka angielskiego (PTE)
  • Minimalny wynik: 50
 • Test języka angielskiego na Duolingo
  • Minimalny wynik: 95
 • Wisconsin English as Second Language Institute (WESLI)
  • Rekomendacja WESLI po pomyślnym ukończeniu kursów na poziomie 700
 • Firma językowa (TLC)
  • Musi otrzymać ocenę pozytywną lub wyższą na poziomie TLC 9

Kandydaci na studia licencjackie

 • ACT English wynik 18 lub wyższy
 • Wynik czytania i pisania oparty na dowodach SAT 510 lub wyższy
 • Uczęszczaj do amerykańskiej szkoły średniej przez 3 lub więcej lat i zapisz się na zajęcia z angielskiego/sztuki językowej bez ESL

Kandydaci z następujących krajów nie muszą przedstawiać dowodu znajomości języka angielskiego:

 • Australia
 • Kanada (z wyjątkiem Quebecu)
 • Irlandia
 • Nowa Zelandia
 • Zjednoczone Królestwo
 • Niektóre kraje karaibskie mogą kwalifikować się na wniosek do przeglądu.

Ogólne wymagania dotyczące transkrypcji: Ukończenie szkoły średniej i, jeśli dotyczy, ukończenie egzaminów końcowych ze szkoły itp. Akceptujemy nieoficjalne transkrypcje do celów rekrutacji, o ile są one przetłumaczone na język angielski, ale wymagamy od wszystkich studentów dostarczenia nam oficjalnych dokumentów przed drugim semestrem.

Poziomy Cambridge International A/O: Akceptujemy poziomy O i A: 5 przedmiotów – matematyka, język angielski, nauki ścisłe, nauki społeczne i piąty przedmiot akademicki – poziom B lub wyższy na poziomie O może być używany do biegłości w języku angielskim i C lub wyższy na poziomie A może być używany do biegłości w języku angielskim

WAEC: wymagany WASSCE + zdrapka + jeden z naszych akceptowanych wyników znajomości języka angielskiego.

Stypendia i Finansowanie

Carroll docenia wybitne osiągnięcia uczniów. Te stypendia są dostępne dla studentów pierwszego roku i są przyznawane w momencie akceptacji. Studentowi przysługuje tylko jedno z tych stypendiów, a kwoty nie rosną z roku na rok.

*Większość stypendiów kończy okres składania wniosków przed rozpoczęciem semestru wiosennego.

Stypendia naukowe

Kwoty stypendiów na rok akademicki 2022-2023

Carroll University przyznaje odnawialne, automatyczne stypendia merytoryczne (dotacje niezwiązane z potrzebami) przyjeżdżającym studentom pierwszego roku w momencie przyjęcia. Te stypendia są oparte na skumulowanym GPA w szkole średniej i standardowych wynikach testów, jeśli są dostępne. Nie ma potrzeby rozpatrywania dodatkowego wniosku o te stypendia! Te odnawialne stypendia wahają się od 15 000 $ - 23 000 $ rocznie.

Uczeń otrzymuje stypendia za zasługi na podstawie swojego wykształcenia. W przypadku, gdy informacje akademickie poprawią się z czasem (jak zauważono w transkrypcji z 7-semestralnego liceum lub przesłanych wynikach testów), Carroll dokona przeglądu pod kątem wyższego stypendium merytorycznego na podstawie informacji otrzymanych do 1 lutego 2022 r.

Stypendia wydziałowe / dla talentów

Stypendium MacAllister na pełne czesne

 • Pełne czesne każdego roku przez cztery lata.
 • Wymaga specjalnej aplikacji i wywiadu na terenie kampusu. Odbiorca nie kwalifikuje się do żadnych innych stypendiów ani stypendiów Carroll.

Stypendium biznesowe Yersin

 • Zmienne kwoty odnawialne.
 • Dostępne dla studentów specjalizujących się w rachunkowości, administracji biznesowej, ekonomii biznesu, finansach, administracji opieki zdrowotnej, zarządzaniu i przywództwie lub marketingu.

Stypendium naukowe Daviesa Otto Fellowa

 • ​Łącznie 10 000 $; 2500 $ odnawialne rocznie.
 • Dla studentów kierunków ścisłych. Wymaga specjalnej aplikacji i wywiadu.

Inżynierski program stypendialny

 • Łącznie 4 000–20 000 USD; 1000–5000 USD odnawialne rocznie.
 • Dostępne dla studentów specjalizujących się w inżynierii wstępnej / fizyce stosowanej. Wymaga specjalnej aplikacji.

Stypendium George'a F. Kennana

 • łącznie 5000 $; 1250 $ odnawialne rocznie.
 • Dostępne dla studentów historii. Wymaga specjalnej aplikacji i wywiadu.

Program możliwości kariery w ochronie zdrowia (HCOP)

 • Stypendia zaczynają się od $ 5,000 i rosną z każdym rokiem akademickim.
 • Uprawnieni studenci to studenci pierwszego roku ze środowisk znajdujących się w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej lub edukacyjnej.

Stypendium George'a i Geralda Bittersów

 • 1000–3000 USD rocznie.
 • Dostępne dla uczniów z South Milwaukee lub Cudahy High School z GPA 2.0 lub wyższym. Wymaga specjalnej aplikacji.

Stypendia teatralne

 • 4000 $ ogółem; 1000 $ odnawialne rocznie.
 • Dostępne dla studentów kierunków teatralnych. Na podstawie przesłuchania.

Stypendium muzyczne

 • Zmienne kwoty odnawialne.
 • Na podstawie przesłuchania. Kwalifikują się kierunki muzyczne i inne.

Stypendium artystyczne Anne Hardy

 • Łącznie 1750 $ na cztery lata.
 • Dostępne dla studentów kierunków artystycznych lub fotograficznych. Wymaga specjalnej aplikacji i złożenia portfolio artystycznego.

Stypendium fotograficzne Les Klug

 • Roczne stypendium w wysokości 500 dolarów.
 • Dostępne dla studentów kierunku fotografia. Wymaga specjalnej aplikacji i złożenia portfolio fotograficznego.

Stypendium Jacka i Corrine Reichert

 • Minimum 2000 $ odnawialne rocznie.
 • Dostępne dla uczniów z West Allis Central lub Nathan Hale High School z GPA 2.0 lub wyższym. Wymaga specjalnej aplikacji.

Bank stanowy Waukesha

 • Roczne stypendium w wysokości 1000 dolarów.
 • Dostępne dla seniorów szkół średnich, którzy mieszkają lub uczęszczają do szkoły średniej w hrabstwie Waukesha i planują uczęszczać do Carroll w pełnym wymiarze godzin jesienią. Wymagana jest specjalna aplikacja.

Stypendia e-sportowe

 • Zmienne kwoty odnawialne. Do 2500 $.
 • Ta nagroda jest przyznawana przyjeżdżającym studentom, którzy wykazali się doskonałymi umiejętnościami w wybranym tytule e-sportowym.
 • Na podstawie okresu próbnego (proszę wysłać e-mail do głównego trenera e-sportu, Krisa Pullama ([email protected]). Dostępne dla wszystkich przyjeżdżających studentów, niezależnie od kierunku studiów.

O ile nie zaznaczono inaczej, stypendia są odnawialne przez cztery lata, o ile student zachowuje status licencjata w pełnym wymiarze godzin. Student ma prawo do tylko jednego z tych stypendiów. Można jednak otrzymać stypendium naukowe i dodatkowe nagrody.

Dodatkowe nagrody

Nagroda Tradycji Hilgera

 • 500 $ rocznie odnawialne.
 • Dostępne dla dzieci, wnuków, rodzeństwa absolwentów/aktualnych studentów lub skierowania absolwenta; przyznawane w momencie odbioru.

ROTC

 • Zmienne kwoty odnawialne.
 • Wymaga specjalnej aplikacji. Odwiedź marquette.edu/rotc/airforce po więcej informacji.

Program stypendialny Freedom / Yellow Ribbon

 • Zmienne kwoty odnawialne.
 • Dostępne dla weteranów po 11 września w ramach programu poprawy edukacji GI Yellow Ribbon. Prosimy o kontakt z Biurem Rejestru.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Waukesha

  North East Avenue,100, 53186, Waukesha

  pytania