Keystone logo
Carrick Institute

Carrick Institute

Carrick Institute

Wstęp

Witamy

Jako kanclerz naszej szkoły wyższej z przyjemnością witam was w Carrick Institute . Jesteśmy wybiegającą w przyszłość instytucją edukacyjną, która zobowiązuje się do zapewnienia opartego na dowodach naukowych programu nauczania, który ma znaczenie dla naszej globalnej społeczności. Doświadczenie naszego uczonego koncentruje się na doskonałym środowisku uczenia się, które wykorzystuje najnowszą technologię i wiedzę pedagogiczną, która ułatwia opanowanie trudnego materiału. Nasz program Master of Science in Clinical Neuroscience Degree zapewnia naszym naukowcom umiejętności umożliwiające im osiągnięcie sukcesu jako naukowców, klinicystów, nauczycieli i badaczy. W imieniu naszych wybitnych wykładowców, naukowców i absolwentów z przyjemnością witam Państwa w naszej rodzinie Carrick Institute .

Frederick R. Carrick

DC, Ph.D., MS-HPEd

Buro Millennial / Pexels

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

O nas

Carrick Institute to niezależna, policealna instytucja posiadająca licencję Komisji ds. Edukacji Niezależnej Departamentu Edukacji Florydy, oferująca tytuł magistra neurologii naukowej.

Carrick Institute zapewnia swoim studentom policealnym możliwość przygotowania się do nowych i dodatkowych możliwości edukacyjnych w dziedzinie neuronauki klinicznej. Dzięki wskazówkom wydziału w Instytucie aspekty teoretyczne, a także praktyczne i kreatywne zastosowania w neurologicznych procedurach klinicznych są uwzględniane w programie nauczania i wzmacniane przez innych praktykujących specjalistów w dziedzinie neuronauki klinicznej.

„Ten, kto studiuje medycynę bez książek, pływa po nieznanym morzu, ale ten, kto studiuje medycynę bez pacjentów, wcale nie płynie w morze”.

- William Osler

Carrick Institute tworzy i dostarcza

 • Wysokowydajne przywództwo - zdolność do pewnego prowadzenia siebie i innych w celu utrzymania wysokiej wydajności.
 • Globalna skuteczność - zdolność do skutecznego działania w różnych kulturach w zakresie krytycznych wyzwań technologicznych neurobiologii klinicznej.
 • Kliniczne opanowanie neuronauki - zdolność do poprawy wydajności osobistej i organizacyjnej poprzez badanie klinicznej technologii neurologicznej.
 • Innowacyjny sposób myślenia - umiejętność kreatywnego myślenia i działania w dziedzinie technologii neuronauki klinicznej.
 • Kliniczna wiedza neurologiczna - umiejętność strategicznego przyczyniania się poprzez wysoko rozwinięte umiejętności technologii neuronauki klinicznej.
 • Profesjonalny program nauczania - umiejętność uczenia się na podstawie zasad akademickich i edukacyjnych opartych na potrzebach technologii neuronauki klinicznej i wrażliwych na nie.
 • Wydział zawodowy - umiejętność współpracy z akademickimi i badawczymi neurologami klinicznymi, a także praca z praktykującymi profesjonalnymi pracującymi neurologami klinicznymi.
 • Wymiana edukacyjna - umiejętność współpracy z innymi profesjonalnymi neurologami klinicznymi z możliwościami międzynarodowej wymiany edukacyjnej.

Lis / Pexels

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Misja

Misją Carrick Institute for Graduate Studies jest wspieranie i utrzymywanie różnorodnej społeczności naukowców klinicznych w celu przyjmowania stypendiów, odkryć i poświęcenia służbie ludzkości.

Dlaczego właśnie my

Carrick Institute poświęcony jest dostarczaniu wymagającej i wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych z zakresu neuronauki klinicznej różnorodnej grupie oddanych specjalistów.

Wysoko wyszkoleni profesorowie

 • Nasz zespół dobrze wyszkolonych wykładowców w Carrick Institute zapewnia najwyższą jakość instrukcji i wskazówek w całym programie.

Masters in Science in Clinical Neuroscience

 • Carrick Institute Master of Science in Clinical Neuroscience Degree ma na celu szkolenie neurobiologów klinicznych w zakresie prowadzenia badań nad badaniem i funkcją ludzkiego układu nerwowego.

Zaawansowany program nauczania

 • Nasz program łączy biologię, psychologię i nauki przyrodnicze z kliniczną perspektywą neuronauki w opiece zdrowotnej.

Zdjęcia EVG / Pexels

128714_pexels-photo-1170979.jpeg

Lokalizacje

 • Cape Canaveral

  8910 Astronaut Blvd, Ste 102, 32920, Cape Canaveral

pytania