Keystone logo
Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

Wstęp

Carolina Christian College ( CCC ) to prywatna instytucja religijna o specjalnym przeznaczeniu, działająca od 4 lat i starsza. Carolina Christian College kształci osoby do posługi chrześcijańskiej poprzez studia biblijne i teologiczne, ogólne wykształcenie artystyczne i naukowe oraz studia zawodowe. Nacisk kładzie się na świadomość kulturową i przywództwo, które przygotuje pracowników do założenia kościoła i służenia mu w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Zgodnie ze specjalnym celem Kolegium, określonym powyżej, Carolina Christian College uznaje, że student musi być jak najlepiej przygotowany.

Od ponad siedemdziesięciu lat Carolina Christian College szkoli chrześcijańskich przywódców, którzy mają pozytywny wpływ na ich społeczności. Ci dobrze wyszkoleni liderzy pozytywnie wpływają na społeczności i narody na całym świecie, prowadząc i zakładając kościoły, przyjmując aktywne role przywódcze w sektorach prywatnych i rządowych oraz w środowisku biznesowym. Pracujemy nad zapewnieniem takiego rodzaju przywództwa, które może wypełnić lukę komunikacyjną między ludźmi z różnych kultur, lokalnie i na całym świecie. Carolina Christian College oferuje wyjątkową okazję dla Afroamerykanów, osób rasy kaukaskiej i studentów wszystkich ras zainteresowanych Urban Ministry. Nasze proaktywne środowisko międzyrasowe zapewnia społeczne i edukacyjne doświadczenie, które pozwala naszym uczniom stać się odnoszącymi sukcesy liderami w społeczności o biblijnym światopoglądzie.

Misją Carolina Christian College jest zapewnienie opartych na Biblii programów akademickich, które przygotowują mężczyzn i kobiety wszystkich ras do służby i pracy społecznej, koncentrując się na społeczności afroamerykańskiej.

Lokalizacje

  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    pytania