Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

Wstęp

School of Design w Carnegie Mellon jest jednym z najstarszych i najbardziej szanowanych programów w Ameryce Północnej. Mamy bogatą historię w projektowaniu produktów i komunikacji i byliśmy jednym z pierwszych programów, który oferował tytuł magistra w zakresie projektowania interakcji. Nasze programy obejmują około 250 studentów studiów licencjackich i magisterskich z różnych środowisk, zainspirowanych szerokim zakresem motywacji i ambicji zawodowych.

Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy dyscyplin.

Nasz jest jednym z niewielu wiodących programów projektowych, które oferują stopnie naukowe na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim w ramach najwyższej klasy multidyscyplinarnego uniwersytetu badawczego. Położone w Pittsburghu w Pensylwanii Carnegie Mellon to wyjątkowe miejsce, w którym zbiegają się wzornictwo, sztuka, nauka i nauki humanistyczne. Promujemy zintegrowany proces projektowania, który obejmuje perspektywy z każdej z tych dyscyplin.

Będziesz pracować z ludźmi na każdym etapie ich kariery, mając doświadczenie w tak różnych dziedzinach, jak dziennikarstwo, inżynieria, sztuki piękne, antropologia, psychologia, biznes - i oczywiście projektowanie. Będziesz mieć również możliwość zbudowania silnej i zróżnicowanej sieci zawodowej z innymi osobami, które należą do najlepszych w swoich dziedzinach.

Solidna podstawa do dalszych kroków.

Istotą projektowania jest rozwiązywanie problemów. Nic dziwnego, że firmy i instytucje doceniają wartość wzornictwa, a zapotrzebowanie na projektantów nigdy nie było większe. Organizacje aktywnie poszukują nowych podejść do rozwiązywania problemów w obliczu eskalacji wyzwań biznesowych, społecznych i środowiskowych.

Nasze programy przygotowują Cię do czołowych miejsc pracy w wiodących firmach i organizacjach, jednocześnie ucząc projektowania z myślą o przyszłych pokoleniach. W ostatnich rankingach szkół projektowania opartych na wynikach kariery nasze programy konsekwentnie zajmują czołowe miejsca. Nasi absolwenci zajmują jedne z najbardziej pożądanych stanowisk w tej dziedzinie, w międzynarodowych firmach, firmach projektowych i organizacjach non-profit. Niektórzy zostają projektantami i nauczycielami, a wielu zakłada własne firmy. Możliwości kariery - i twój potencjał wpływania na świat - są nieograniczone.

Nasi absolwenci są zatrudnieni między innymi przez Whirlpool, Volkswagen / Audi, Motorola, Apple, Microsoft, Google, Facebook, Skype, Pinterest, IDEO, R / GA, Isobar, Mayo Clinic i Carnegie Museums of Pittsburgh.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    pytania