Keystone logo
Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Wstęp

Carlton Trail College jest jedną z wiodących instytucji szkoleniowych i edukacyjnych w Saskatchewan. Od oferowanych przez nas programów po usługi, które świadczymy, staramy się pomóc Ci osiągnąć Twoje cele edukacyjne, zawodowe i szkoleniowe.

Carlton Trail College jest jedną z wiodących instytucji szkoleniowych i edukacyjnych w Saskatchewan. Obsługujemy karierę, zatrudnienie, szkolenia i potrzeby edukacyjne studentów, firm, przemysłu i społeczności w środkowo-wschodniej części Saskatchewan. Dzięki biurom w Humboldt, Watrous i Wynyard oraz salom lekcyjnym w całym regionie nasze programy i usługi zapewniają naszym studentom i firmom, które zatrudniają naszych studentów, ważne korzyści akademickie, społeczne i ekonomiczne.

Nasze zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych programów szkoleniowych i edukacyjnych pomaga zapewnić sukces jednostki, biznesu i regionu. Ciężko pracujemy, aby zaangażować społeczności, którym służymy. Współpracujemy z firmami, branżami i społecznościami, w tym z społecznościami Pierwszych Narodów regionu, aby zaspokoić określone potrzeby edukacyjne i szkoleniowe. Nasze programy mogą być dostosowywane i dostarczane na miejscu lub w jednym z naszych obiektów.

Lokalizacje

  • Southey

    Railway Avenue,230, S0G 4P0, Southey

    pytania