Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

Wstęp

Carey Theological College

Kanadyjskie seminarium ewangelickie online

Carey Theological College zapewnia edukację teologiczną poprzez akredytowane programy od dyplomu do doktoratu; wyposaża lokalny kościół w zasoby online, warsztaty, seminaria, rekolekcje i konferencje; oraz przyucza studentów Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej poprzez naszą unikalną społeczność chrześcijańską i program rezydencji.

W Carey Theological College, naszym celem jest oferowanie uczniostwa dla każdego sezonu życia. Carey wierzy, że uczniostwo powinno być praktycznie osiągalne, osobiste i dostępne dla każdego. Uznajemy, że świat potrzebuje chrześcijańskich liderów wpływających na nasze globalne społeczności, aby uczestniczyć w tym, co Bóg już robi w świecie. Carey spełnia tę potrzebę, skupiając się na dwóch kluczowych obszarach:

Formowanie pastorów: Wszystkie kursy i programy akredytowane Carey są oferowane online, aby nasi studenci mogli studiować i rozwijać swoją wiarę gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dzięki naszemu unikalnemu modelowi finansowemu, nasi absolwenci doświadczają najwyższych standardów doskonałości akademickiej, która skutecznie przygotowuje ich do służby z niewielkim lub żadnym długiem. Nasza interaktywna platforma edukacyjna zachęca do aktywnej nauki i głębokiego zaangażowania zarówno studentów, jak i instruktorów.

Discipling UBC Students: Rezydencja Carey'a jest bezpiecznym domem dla studentów studiów licencjackich, którzy pragną wzmocnić swoją wiarę w naszej chrześcijańskiej wspólnocie podczas studiów w UBC. Pobieramy przystępne stawki za prywatny pokój z łazienką i posiłkami oraz nasze wyjątkowe uczniowskie doświadczenie. Kapelan prowadzi tych studentów w studium biblijnym, mentorstwie, rekolekcjach duchowych i działaniach społecznych. Kończąc studia na UBC, stają się chrześcijańskimi liderami w wybranych przez siebie zawodach.

PROGRAMY AKADEMICKIE CAREY

CAREY oferuje dziewięć odrębnych programów dla absolwentów. Każdy program jest zaprojektowany tak, aby osiągnąć różne cele, dopasować się do różnych zainteresowań i rozwijać swoją podróż w wierze.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych programów studiów:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CAREY?

W dzisiejszym chrześcijańskim duszpasterstwie nastąpił spadek wykwalifikowanych i zdolnych liderów. Carey nie wierzy jednak, że Bóg przestał powoływać kobiety i mężczyzn do służby. Seminarium jest często daleko od domu, a potencjalni studenci musieliby rozważyć wykorzenienie swojego życia, aby mieć dostęp do szkoły oferującej edukację teologiczną. Na dodatek studia magisterskie mogą być kosztowne. Studenci, którzy kończą studia z długiem, są często ograniczeni w tym, gdzie i jak mogą służyć podczas spłacania długu.

JAK CAREY ROZWIĄZUJE PROBLEM DOSTĘPNEJ EDUKACJI TEOLOGICZNEJ?

PROGRAM MODUŁOWY Pathways KSZTAŁCENIE ONLINE
MODEL
CZESNE & FINANSOWE
POMOC

PROGRAM MODUŁOWY Pathways

Nasze programy są zbudowane na modułowym modelu kredytowym, w którym jeden poziom może budować na innym, umożliwiając uczącym się postępy w kierunku wyższego stopnia w ich własnym tempie. Ten model daje naszym studentom elastyczność do układania ich wyboru kursów podstawowych, kursów wymagań programowych i kursów obieralnych, aby zarobić dyplom lub przygotować Pathway do wyższego stopnia akademickiego.

Wszystkie kursy podstawowe Carey'a odbywają się raz w roku, podczas gdy nasze wymagania programowe i kursy do wyboru zmieniają się co 3-4 lata w zależności od dostępności instruktora. Oznacza to, że możesz zapisać się na kursy w dowolnym momencie w ciągu roku, a Twój program Pathway będzie nadal realizowany. Ogólnie rzecz biorąc, mądrze jest zaplanować podjęcie wymaganych kursów wcześnie w programie, aby pozostawić największą elastyczność dla electives i specjalizacji dalej wzdłuż.

Aby uzyskać pełny przegląd naszego programu modułowego Pathways, kliknij tutaj.

MODEL UCZENIA SIĘ ONLINE

Współpraca Carey z Uniwersytetem Kolumbii Brytyjskiej pozwala nam na wprowadzanie innowacji w zakresie technologii nauczania oraz zapewnienie studentom uproszczonego dostępu do różnych platform, aby poprawić ich doświadczenia związane z nauką.

ZOOM
Zoom to narzędzie do prowadzenia wideokonferencji i współpracy audio, które umożliwia spotkania i dyskusje w czasie rzeczywistym z innymi studentami i wykładowcami. Zamiast być platformą wyłącznie do prowadzenia wykładów, używamy Zoomu, aby ułatwić wzajemne uczenie się i rozwój społeczności.
POPULI
Populi jest jedną z centralnych platform, z których będziesz korzystać do rejestracji, płatności, zaangażowania społeczności, a nawet kursów. Populi może łatwo obsługiwać filmy, dyskusje grupowe, udostępnianie plików i integracje z wieloma populi LTI (Learning Tools Operability) dostępnymi dzisiaj.
EBSCO
Aby ułatwić Ci dostęp do zasobów do kursów i badań, Carey posiada stale rosnącą bibliotekę cyfrową poprzez naszą kolekcję EBSCO. Wierzymy, że studenci nie powinni przegapić nauki, ponieważ nie stać ich na książki lub mają trudności ze znalezieniem kopii; jesteśmy oddani sprawieniu, aby wszystkie niezbędne zasoby do zajęć były jak najbardziej zbliżone do 100% darmowych dla wszystkich studentów w naszych programach.

KURSY W CAREY

Kursy Carey'a zazwyczaj zawierają te segmenty; Czytanie, Dyskusja na forum, Zadania & Online Classroom.

CZESNE I FINANSOWE

Misją Carey jest upełnomocnienie wiernych liderów chrześcijańskich dla każdego pokolenia, każdej kultury i każdej społeczności.

Aby osiągnąć nasze misje, utrzymujemy nasze czesne konkurencyjne, aby edukacja teologiczna była jak najbardziej dostępna. Dodatkowo, Carey ma przyjemność zaoferować różnorodne środki pomocy finansowej, które pomogą zmniejszyć wydatki związane ze studiami. Prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o czesnym i pomocy finansowej.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  95%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  12 do 1

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  pytania