Keystone logo
Cardiff University MA Urban Design
Cardiff University

MA Urban Design

Cardiff, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

23 Sep 2024

GBP 27 200 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla kraju: 12 200 GBP

Wstęp

Nasz program MA Urban Design jest realizowany wspólnie przez Walijską Szkołę Architektury oraz Szkołę Geografii i Planowania. Celem tego programu jest umożliwienie praktykom i naukowcom przekształcenia dziedziny projektowania urbanistycznego poprzez krytyczne myślenie i kreatywną praktykę.

Projektowanie urbanistyczne ma charakter transdyscyplinarny, obejmując takie dziedziny zawodowe jak architektura, architektura krajobrazu, urbanistyka i polityka publiczna, a także dyscypliny takie jak polityka, ekonomia, socjologia i kulturoznawstwo. Program w pełni obejmuje tę transdyscyplinarność poprzez teorię, szkolenia badawcze i nauczanie projektowania, które oferuje.

Będziesz uczyć się od pracowników akademickich z obu szkół, którzy są wysoko wykwalifikowani i lokalnie zaangażowani w Cardiff, w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. W kontekście studiów projektowych będziesz mógł również skorzystać z wkładu i wiedzy wiodących praktyków.

Nauczanie w studio koncentruje się na opracowywaniu krytycznie przemyślanych, a także kreatywnych i praktycznych propozycji prawdziwych miejsc, poruszających ważne współczesne problemy projektowania i urbanistyki.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Kurs ten, prowadzony we współpracy z Walijską Szkołą Architektury, umożliwia studentom naukę poprzez wdrażanie praktyk projektowania, teorii oraz rozwoju i kontroli projektowania, które informują o procesach projektowania urbanistycznego.

Profesjonalnie uznany

Akredytowany przez Royal Town Planning Institute i Royal Institution of Chartered Surveyors.

Design-Studio Teaching

Opracowywanie krytycznych, kreatywnych i praktycznych propozycji dla rzeczywistych miejsc, odnoszących się do ważnych współczesnych zagadnień związanych z projektowaniem i urbanistyką.

Wysoko sklasyfikowany

Dostarczane przez dwie szkoły, które znajdują się wśród 50 najlepszych na świecie.

Prowadzony przez ekspertów

Ucz się i współpracuj z pracownikami akademickimi, którzy są w czołówce swoich dziedzin wraz z wiodącymi praktykami.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Realizacja programu

O szkole

Chat with students

pytania