Keystone logo
Cardiff University MA Stosunki międzynarodowe
Cardiff University

MA Stosunki międzynarodowe

Cardiff, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

23 Sep 2024

GBP 22 700 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla kraju: 10 450 GBP

Wstęp

Studia magisterskie z zakresu stosunków międzynarodowych zapewniają strukturę zaawansowanego studiowania ekscytującej dziedziny dyscyplinarnej. Będziesz w stanie rozwinąć pełne zrozumienie rozwoju dyscypliny stosunków międzynarodowych i będziesz w stanie realizować specjalistyczne zainteresowania w ogólnych ramach.

Program łączy poddziedziny bezpieczeństwa międzynarodowego, teorii stosunków międzynarodowych, prawa międzynarodowego, analizy polityki zagranicznej, filozofii politycznej i nauk politycznych. Specjalistyczne moduły fakultatywne obejmują szereg współczesnych globalnych problemów, takich jak polityka środowiskowa, feminizm, technologie cyfrowe i zarządzanie konfliktami.

Podczas studiów zapoznasz się z głównymi zagadnieniami stosunków międzynarodowych i ich wpływem na szereg specjalistycznych obszarów studiów.

Program jest tak skonstruowany, aby zapewnić ci narzędzia metodologiczne niezbędne do prowadzenia krytycznych badań w tej szerokiej i wymagającej dziedzinie, z naciskiem na metody i umiejętności badawcze. Przygotuje cię to do podjęcia samodzielnych badań na etapie rozprawy doktorskiej.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Zdobądź dogłębne zrozumienie stosunków międzynarodowych, nauczane przez aktywnych badawczo ekspertów w kilku specjalizacjach.

Zaawansowane umiejętności badawcze

Skupienie się na rozwijaniu umiejętności badawczych, metod i pewności siebie we wspierającym środowisku.

Połączony

Bliskie powiązania z Walijskim Centrum Spraw Międzynarodowych i Stowarzyszeniem Narodów Zjednoczonych (Walia).

Angażujący mówcy

Tętniące życiem interdyscyplinarne środowisko badawcze, w którym odbywają się regularne seminaria naukowe i wizyty prelegentów.

Moduły specjalistyczne

Moduły oparte na wyróżniających się i interdyscyplinarnych możliwościach oferowanych przez naszą wiedzę z zakresu prawa, polityki i stosunków międzynarodowych.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Realizacja programu

O szkole

Chat with students

pytania