Keystone logo
Cardiff University MA Międzynarodowy dziennikarstwo
Cardiff University

MA Międzynarodowy dziennikarstwo

Cardiff, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

23 Sep 2024

GBP 22 700 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla kraju: 11 700 GBP

Wstęp

Kurs przeznaczony jest dla osób o międzynarodowych poglądach i oferuje połączenie praktyki i teorii dla początkujących dziennikarzy lub praktyków w średnim wieku, aby uzyskać perspektywę dziennikarstwa w różnych mediach i różnych krajach.

Nasze studia magisterskie z dziennikarstwa międzynarodowego mają na celu zaoferowanie wiedzy i doświadczenia w zakresie kariery w mediach międzynarodowych lub pokrewnych dziedzinach.

Kurs oferuje możliwość spojrzenia na dziennikarstwo XXI wieku w różnych mediach i różnych krajach. Oferuje połączenie praktyki i teorii - łącząc techniki dziennikarskie i zaawansowane studia akademickie.

Chociaż program oferuje praktyczne dziennikarstwo, pozostaje akademickim tytułem magistra. Praktyczne środowisko pracy w ramach studiów ma na celu pogłębienie wiedzy zawodowej i podważenie zrozumienia.

Możesz specjalizować się w dziennikarstwie telewizyjnym, dokumentalnym lub multimedialnym.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

Całkowicie nowe udogodnienia

Nasze nowe studia i newsroomy korzystają ze sprzętu i oprogramowania zgodnego ze standardami branżowymi, zapewniając pełne przygotowanie do pierwszego dnia pracy.

Nigdy nie przegap wywiadu

Główny dworzec kolejowy w Cardiff, oddalony o zaledwie 100 metrów, zapewnia połączenia z całym miastem.

Dołącz do pakietu prasowego

Nasza lokalizacja w centrum miasta oznacza, że znajdujesz się obok lokalnych i krajowych firm medialnych w Cardiff, takich jak BBC i Wales Online.

Globalny punkt widzenia

Inni studenci, pochodzący z różnych środowisk narodowych i kulturowych, zapewnią bogatą ekspozycję na porównawcze praktyki medialne.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Realizacja programu

O szkole

Chat with students

pytania