Keystone logo
CANVAS

CANVAS

CANVAS

Wstęp

CANVAS Ecole Art-Mode to szwajcarska szkoła artystyczna specjalizująca się w modzie i projektowaniu graficznym. Szkoła z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii ma ponad 25-letnie doświadczenie w szkoleniu studentów w zakresie sztuk wizualnych i mody. Szkoła oferuje unikalny wybór kreatywnych kursów, które pozwalają uczniom zdobyć teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne do opanowania wybranej przez siebie dyscypliny.

Dzięki szerokiej gamie kursów i stopni CANVAS zapewnia studentom swobodę i elastyczność w dostosowywaniu własnego harmonogramu zajęć. Dzięki wyborom krótkich i długich kursów studenci mogą uczyć się we własnym tempie, wiedząc, że wszystkie zajęcia oferują Europejskie Punkty Transferowe (ECTS), które później można zastosować do programu studiów.

131658_Image1.jpg

Zdjęcie dzięki uprzejmości CANVAS

Odskocznia do rozpoczęcia kariery jako twórca

CANVAS zapewnia uczniom odpowiedź na pytanie, jak rozpocząć karierę w branży sztuk wizualnych lub mody. Jako pionier w dziedzinie szkolnictwa wyższego w dziedzinie projektowania, mody i sztuk pięknych, CANVAS ma ponad 25-letnie doświadczenie w szkoleniu twórców.

CANVAS , z siedzibą w sercu Lozanny (we francuskojęzycznej części Szwajcarii), znacznie się rozrósł w ciągu ostatnich 15 lat. Jej założyciele zostali przeszkoleni w szwajcarskim Hautes Ecoles w zakresie mody i projektowania graficznego i pasjonują się projektowaniem i pedagogiką. Stworzyli CANVAS z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości szkoleń technicznych dla studentów zainteresowanych zostaniem projektantami mody, krawcami, grafikami i ilustratorami.

Uznane przez szwajcarskie organizacje zawodowe i edukacyjne, programy CANVAS są certyfikowane przez szwajcarskie organy państwowe (CIO, AI) i Europejską Federację Edukacji (FEDE).

Doświadczenie w służbie kreatywności

CANVAS jest znany ze swojego wysokiego poziomu wyróżnienia w sztuce. Jego studenci regularnie osiągali dobre wyniki w niektórych z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów projektowych.

Szkoła posiada dynamiczny i doświadczony wydział, który zwraca uwagę na realia i wymagania profesjonalnej integracji swoich uczniów, dostosowując i dostosowując metody nauczania w celu zaspokojenia potrzeb każdego ucznia, przygotowując go jednocześnie do wymagań i oczekiwań pracy rynek.

Szkoła oferuje zarówno zajęcia dzienne, jak i wieczorowe, a także możliwość kontynuowania studiów wyższych i programów certyfikatów w niepełnym wymiarze godzin, aby umożliwić uczniom stworzenie spersonalizowanego planu zajęć, który odpowiada ich potrzebom i pozwala na zarządzanie ich obowiązkami zawodowymi i osobistymi.

CANVAS jest dumny z tego, że należy do dużej i wpływowej wielokulturowej społeczności pełnych pasji twórców . Szkoła oferuje wielokulturowe podejście artystyczne, które uwzględnia różne kultury naszego świata i pozwala na osobiste i profesjonalne wzbogacenie swoich uczniów.

Pedagogika twórcza

Szkolenie CANVAS łączy teoretyczne i praktyczne podejście do artystycznych i technicznych aspektów zawodów kreatywnych, do których przygotowuje swoich studentów. Metodologia nauczania i narzędzia zapewniają uczniom dogłębne zrozumienie i opanowanie wybranej przez nich dyscypliny, aby umożliwić im rozpoczęcie działalności zawodowej pod koniec szkolenia.

We współpracy z profesjonalnymi firmami, warsztatami i atelierami CANVAS oferuje swoim studentom elastyczność edukacyjną umożliwiającą zdobycie doświadczenia zawodowego podczas studiów i zawsze zwraca uwagę na ambicje i cele każdego studenta. Projekty dotyczące staży zapewniają studentom bezpośrednie doświadczenie rynkowe i pomagają im w rozwoju początkowej profesjonalnej sieci.

Duży wybór programów

CANVAS zapewnia dostępne szkolenia z zakresu projektowania mody, krawiectwa i technik mody, projektowania graficznego i ilustracji. Programy szkoły są stale aktualizowane i weryfikowane, aby nadążać za ewolucją praktyk i trendów w dziedzinie mody, projektowania i sztuk wizualnych.

Szkoła oferuje szeroki zakres uznawanych na całym świecie stopni naukowych i certyfikatów, w tym:

  • Krótkie certyfikaty kursu
  • Certyfikaty przygotowawcze
  • Stopnie naukowe
  • Stopnie specjalizacji
  • Stopnie licencjackie
  • Lekcje popołudniowe

Europejski system transferu punktów (ECTS)

Stopnie CANVAS w zakresie projektowania mody, krawiectwa i technik mody, projektowania graficznego i ilustracji, są na najwyższym profesjonalnym poziomie i są zintegrowane z równoważnością europejskiego systemu transferu punktów (ECTS) oferującego wyższe stopnie na poziomie „3-5- Model 8 '(studia licencjackie - magisterskie - doktoranckie). System ten opiera się na nakładzie pracy programu i godzinach nauki potrzebnych do osiągnięcia celów programu.

Dołącz do CANVAS aby przenieść swój trening na wyższy poziom i zapewnić osiągnięcie twórczych celów!

Lokalizacje

  • Lausanne

    Avenue de Sévelin 46, 1004, Lausanne

Programy

pytania