Keystone logo
北京工商大学

北京工商大学

北京工商大学

Wstęp

北京工商大学Jiahua College jest ogólnoetatową uczelnią licencjacką zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji w 2004 r. Przyjmuje studentów w ramach krajowego planu i wydaje uznawane w całym kraju świadectwa ukończenia studiów i licencjackie. Szkoła ustanowiła strategiczny cel rozwoju, jakim jest internacjonalizacja i zaawansowane aplikacje, aktywnie integruje się z branżą i integruje się ze światem. Dzięki wysokiej jakości zasobom edukacyjnym stolicy buduje platformę do zorientowanego na aplikacje i międzynarodowego szkolenia talentów, angażuje się w doskonałe nauczanie i obsługę oraz dąży do osiągnięcia Cel pierwszej klasy, elitarnej szkoły biznesu o międzynarodowej renomie.

Szkoła znajduje się w Tongzhou, ważnym obszarze centralnym dla skoordynowanego rozwoju strategii „Integracji Pekin-Tianjin-Hebei” , podśrodku miasta Pekin . Transport jest wygodny, środowisko naturalne piękne, a atmosfera kulturowa silna. Istnieją 4 jednostki dydaktyczne, a mianowicie Szkoła Finansów i Finansów, Szkoła Sztuk Kreatywnych, Szkoła Edukacji Międzynarodowej i Centrum Edukacji Moralnej. Jest 26 międzynarodowych firm, inżynierii finansowej, audytu, sztuki mediów cyfrowych, fotografii, reżyserów radiowych i telewizyjnych oraz projektowania komunikacji wizualnej. Kierunki studiów licencjackich obejmują sześć dyscyplin ekonomii, zarządzania, sztuki, sztuki, nauki i inżynierii, tworząc profesjonalny system struktur skupiający się na biznesie i łączący biznes i sztukę. Szkoła zawsze stosowała się do mechanizmu łączącego wprowadzanie, szkolenie i zatrudnianie i utworzyła zespół międzynarodowych nauczycieli z wysokimi kwalifikacjami akademickimi, wysokimi tytułami zawodowymi, zagranicznym wykształceniem, praktycznym doświadczeniem w branży oraz połączeniem osób starszych, średnich i młodych. Szkoła ma eksperymentalną bazę szkoleniową na terenie kampusu, umożliwiającą wszechstronne praktyczne zajęcia dydaktyczne, a obecnie na terenie kampusu znajduje się 27 laboratoriów. Ponadto szkoła posiada nowoczesny system e-booków, w pełni zakrytą cyfrową sieć kampusów oraz nowoczesne sale gimnastyczne i boiska sportowe.

Szkoła kładzie nacisk na budowanie systemu edukacji i nauczania z pierwszorzędnymi międzynarodowymi standardami szkolenia talentów biznesowych i ma charakterystyczne cechy. Od 2009 r. Ustanowiła różne wspólne tryby edukacji, takie jak „ 2+ 2”, „3+ 1”, „ 3,5 + 1. 5”, itp. Z 57 uniwersytetami na całym świecie i osiągnęła wspólne uznawanie punktów, szkolenia licencjackie i magisterskie podzielone na segmenty itp. Umowa szkolna. Kolegia i uniwersytety spółdzielcze zapewniają stypendia i różne preferencyjne polityki, aby pomóc studentom zaoszczędzić koszty studiowania za granicą i skutecznie osiągnąć cel, jakim jest studiowanie za granicą. Ponadto szkoła utworzyła 7 zagranicznych baz nauczania w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Malezji, Francji i Austrii.

Od 2015 roku studenci, poprzez projekty współpracy międzynarodowej, zagraniczne sale lekcyjne, obozy szkoleniowe liderów młodzieżowych, międzynarodowe staże w firmach, dziedzictwo kulturowe i innowacje oraz inne międzynarodowe platformy współpracy i wymiany, 100% studentów zrealizowało zagraniczne wymiany i praktyki edukacyjne. Począwszy od studentów 2017 r. W pełni wdrożono nowoczesny system tutorów, a model zarządzania trójcą nauczycieli akademickich, lektorów językowych i tutorów kształcenia ogólnego został wdrożony w celu zastąpienia tradycyjnego modelu zarządzania studentami. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom uczniów, którzy chcą studiować za granicą na wysokim poziomie, w 2019 roku nasza szkoła specjalnie uruchomiła międzynarodowy projekt szkoleniowy „ Elite Program”, aby pomóc uczniom ubiegać się o przyjęcie do światowej sławy szkół o lepszych światowych rankingach.

Szkoła przywiązuje dużą wagę do praktycznego nauczania i traktuje kultywowanie podstawowych umiejętności zawodowych uczniów jako centrum treningu talentów. Prowadź praktyczne nauczanie, które jest w wysokim stopniu zintegrowane z przemysłem (przedsiębiorstwem) i łącz kierunki studiów z przyszłymi karierami poprzez opracowywanie kursów, praktyczne działania, szkolenia oparte na zamówieniach i podejmowanie podobnych biznesów. Obecnie nawiązała dobre relacje kooperacyjne z ponad 100 przedsiębiorstwami i instytucjami, takimi jak Bank of Beijing, Bank of Hangzhou, Hualin Securities i Silk Road Digital Vision. W ostatnich latach wskaźnik zatrudnienia w naszej szkole utrzymywał się na poziomie ponad 97%. Absolwenci pracowali w bankach, firmach księgowych, branży kulturalnej, sportowej i rozrywkowej w branży finansowej, a także w bankach, firmach księgowych, księgowych i Sytuacja zatrudnienia w spółkach papierów wartościowych jest oczywista, a wynagrodzenie jest hojne.

Szkoła buduje solidną platformę dla uczniów, aby osiągali swoją przyszłość i buduje drogę do sukcesu dzięki ich mocnym stronom. Dzięki silnej sile w prowadzeniu szkół, dobrej reputacji w prowadzeniu szkół i niezwykłym osiągnięciom w prowadzeniu szkoły, jest nieustannie chwalony przez profesjonalistów z branży. W 2010 roku szkoła przeszła audyt International Elite Business School ( AACSB) i została pierwszą niezależną jednostką członkowską uczelni w Chinach. W 2014 r. Szkoła i 24 uniwersytety, w tym Uniwersytet w Pekinie, zostały jednocześnie uznane za „ Pekińską Bazę Praktyk Innowacyjnych Kampusów Demonstracyjnych Szkolnictwa Wyższego”, stając się jedyną niezależną uczelnią w Pekinie, która otrzymała to wyróżnienie. W ostatnich latach szkoła została również zatwierdzona sukcesywnie jako „ Pekińskie Kolegia i Uniwersytety Eksperymentalne Centrum Demonstracyjne”, „ Pekińskie Kolegia i Uniwersytety Miejska Baza Szkolenia Talentów poza kampusem” oraz „ China International Trade Association Service Outsourcing Offshore Business International Talent Training Base”. W 2015 roku uzyskał kwalifikacje do przyjmowania studentów zagranicznych, a proces internacjonalizacji osiągnął nowy historyczny poziom. W 2018 roku stał się jednostką wykonawczą projektu magisterskiego w Pekinie. W 2019 roku kierunek finanse szkoły został oceniony jako pierwszy stopień w Pekinie. W Wu Shulian na ranking Chin wysokiego szczebla niezależnych szkół w 2019 roku zdobył pierwsze miejsce w jakości zatrudnienia absolwentów studiów i pierwsze miejsce w szybkości przyjmowania licencjackich absolwentów.

W 2017 roku szkoła zatrudniła znane firmy projektowe, takie jak amerykańskie PBK, do zaprojektowania i przekształcenia środowiska kampusu, nauczania budynków i pomieszczeń mieszkalnych dla studentów zgodnie z międzynarodowymi standardami.Zapraszamy do wykwintnej i pięknej międzynarodowej szkoły biznesu.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Tongzhou

    No.1, Songzhuang South Road, Tongzhou, , Tongzhou

    pytania