Keystone logo
Canisius College

Canisius College

Canisius College

Wstęp

Canisius College jest wiodącym prywatnym uniwersytetem w Western New York, jeden z 28 jezuity, uczelnie katolickie w kraju i jest konsekwentnie plasuje się wśród najlepszych uczelni regionalnych w północno-wschodniej. Założona w 1870 roku przez niemieckich jezuitów, Canisius College jest nazwany St Peter Canisius, znanego holenderskiego pedagog i jeden z pierwszych członków Towarzystwa Jezusowego. To, co zaczęło się w jednym budynku w centrum Buffalo składa się z 56 budynków znajdujących się na 72 ha w dzielnicy mieszkalnej w północno-środkowej Buffalo.

Misja

Canisius College jest dumny do udziału w dziedzictwie jezuitów, który oferuje studentom bardzo indywidualną edukację solidnie z siedzibą w zakresie sztuk wyzwolonych, które kładzie nacisk na rozwój całej osoby. Canisius przygotowuje liderów - Inteligentny, opiekuńczy, osoby wierne - w stanie realizować i promować doskonałość w swoich zawodach, ich społeczności i ich służbę ludzkości.

Rankingi i wyróżnienia

Wysoka jakość edukacji Canisius jest konsekwentnie rozpoznawana i miejsce w wielu różnych sposobów, w tym następujące:

Księgowość Absolwenci nr 2 w Nowym Jorku Absolwenci programu księgowego Canisius, co roku jeden z najlepszych programów tego narodu, miał 2nd najwyższy przejść w stanie Nowy Jork. Stawka 78 procent przepustka była wśród absolwentów Canisius.

Ogólna akceptacja ceny Graduate School Ponad 90 procent uczniów Canisius, którzy ubiegają się absolwent szkoły są akceptowane. Graduate School Akceptacji dla Prawa i Medycznej SchoolsNine 10 Canisius studentów, którzy stosują się do prawa i szkół medycznych są akceptowane.

US News & World Report "Americas Best Colleges" Na drugi rok z rzędu, Canisius zdobył najwyższą pozycję w historii uczelni z 20. miejscu w górnej kondygnacji z US News and World Report's2012 rankingach Americas Best kolegia, uniwersytety Regionalnych - North. Konsekwentnie w rankingu wśród najlepszych szkół regionalnych, Canisius przeniósł się również cztery punkty w "Wielkiej Szkół, świetne ceny" kategorii dla regionalnych uniwersytetów na północy.

Forbes Top Kolegia Ameryki Canisius został wybrany do 2012 rankingu Forbesa 650 najlepszych instytucji licencjackich na jakość nauczania, wielkich perspektyw zawodowych, kursów dyplomowych i niski poziom zadłużenia.

Usługi Inne studenckie Ponad 140 organizacji sponsorowanych przez kolegium oferty Canisius studentów doświadczeń w zakresie usług, mediów, rządu, naukowców, studentów i interesów religijnych i społecznych.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Buffalo

  2001 Main Street Buffalo, NY , 14208-1098, Buffalo

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania