Keystone logo
Canadian International Career College

Canadian International Career College

Canadian International Career College

Wstęp

Canadian International Career College jest pierwszorzędnym ośrodkiem szkoleniowym przeznaczonym dla studentów, którzy chcą rozpocząć nową karierę zawodową lub poszerzyć swoje obecne umiejętności. Wszyscy tutaj, od personelu rekrutacyjnego po instruktorów administracji i wykładowców, mają jedną ambicję i cel: zapewnić studentom potężne, zmieniające życie umiejętności i szkolenie.

Zachęcamy do różnorodności i oferujemy wielokulturowe środowisko. Oferujemy kursy, które są specjalnie zaprojektowane i dostosowane dla nowych imigrantów i studentów zagranicznych, którzy są zainteresowani rozpoczęciem lub kontynuacją ambitnej kariery. Specjalnie zaprojektowane programy znacznie podniosły ich zdolność do życia i rozwoju w Kanadzie.

Canadian International Career College dumą oferuje programy zawodowe w zakresie opieki zdrowotnej i opieki nad dziećmi, a także programy rekreacyjne i językowe. Nasze programy zostały specjalnie zaprojektowane, aby sprostać zarówno obecnym, jak i pojawiającym się potrzebom i wyzwaniom pracodawców. Stale weryfikujemy nasz program nauczania i opracowujemy nowe programy, aby zapewnić, że nasze kursy mogą sprostać stale zmieniającym się wymaganiom dzisiejszego świata biznesu. Canadian International Career College uważa, że ważna jest ścisła współpraca z lokalną społecznością biznesową w celu ustalenia, jakich szkoleń i umiejętności potrzebują studenci, aby odnieść sukces.

Nasi uczniowie uczą się poprzez działanie, korzystając z profesjonalnych technik i narzędzi. Dzielimy nasze klasy na małe zespoły robocze, abyśmy mogli poświęcić naszym uczniom maksimum uwagi, jakiej potrzebują. Nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z prawdziwym doświadczeniem.

Dążymy do osobistego sukcesu każdego ucznia, zapewniając mu najnowocześniejsze umiejętności w ciepłym, przyjaznym środowisku.

Lokalizacje

  • Toronto

    Wilson Avenue,345, M3H 5W1, Toronto

    Programy

    pytania