Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Wstęp

DLACZEGO CIT?

Po dwunastu latach badań, właściwa decyzja byś zrobić to, aby włączono do studiów uniwersyteckich w Canadian Institute of Technology. Tutaj znajdziesz najwyższe standardy akademickie oraz doskonałe warunki do nauki. Będziesz mieć doświadczenie życiowe, studiując w sercu miasta dynamicznego, jak Tiranie. Dołącz do nas, pokochasz CIT.

Studia w języku angielskim

CIT uczy tylko w języku angielskim, który zapewnia dodatkowe korzyści bez dodatkowych kosztów poprzez poprawę znajomości angielskiego, zwiększenie szans na zatrudnienie w kraju i daje dostęp do międzynarodowej kariery.

kanadyjski Curricula

CIT zapewnia programów opartych na kanadyjskiej programów nauczania i nauczanie jest dostarczane w oparciu o najlepsze praktyki kanadyjskiego systemu edukacji, który upoważnia absolwentów kreatywnych, odważnych, przedsiębiorczych, wynalazczych umiejętności i miłości do wiedzy.

W sercu Tiranie

CIT jest położony w jednej z najważniejszych wież Tirana, w odległości krótkiego spaceru od głównego placu miasta, miejsc kulturalnych, rekreacyjnych i historycznych, jak i centralnych instytucji rządowych. Ta lokalizacja sprawi, że będziesz mieć czas swojego życia, podczas gdy przygotowują się do ekscytującej kariery.

studiowanie programy

CIT zapewnia licencjatu i magisterium stopni. Programy prowadzone są na podstawie Systemu Bolońskiego.

Flexible Path Nauka

CIT jest pionierem elastyczne ścieżki kształcenia z uwzględnieniem zmieniających się potrzeb edukacji. Będziesz mógł pracować i uczyć się w tym samym czasie, z możliwością ukończenia classwork o dowolnej porze dnia lub wieczorem. Można też studiować w niepełnym wymiarze czasu lub w pełnym wymiarze godzin lub na przemian ich.

Szanse na studia w Kanadzie lub USA

Oprócz korzystania z kanadyjskiego systemu szkolnictwa wyższego, CIT pracuje sprawie ustanowienia Transfer lub pełne porozumienie powiązania z kanadyjskich uniwersytetów. Nasz system nauczania ułatwia akredytacji swojej stopniu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

International oraz międzynarodowym Wykształcony Academic Staff

CIT zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych, łącząc zagranicznych i obywateli albańskich z międzynarodowym wykształceniem i doświadczeniem zawodowym w zajęciach uczą. CIT zajmuje osobiste podejście do edukacji. W CIT studenci i profesorowie są więcej niż zespół, zarówno w dążeniu do ciągłego i zaawansowanej wiedzy. CIT oferuje zalety końca, dbając niewielką atmosferę uniwersytetu w połączeniu z dogłębną akademicko zorientowanych badań.

Wizja, Misja i zasadniczym celem instytutu

VISION: Canadian Institute of Technology jest zaangażowana w rozwój studenta w duchowym edukacyjnych i zawodowych etyczne, krytycznego myślenia, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, kreatywności, innowacyjności oraz zarządzania.

Misja: Canadian Institute of Technology jest jednym z kilku uniwersytetów w Albanii nauczania w języku angielskim, zaangażowana w przygotowanie swoich absolwentów, którzy są w stanie rozwijać wartości, umiejętności i wiedzy, które muszą kształtować swoje życie, karierę i społeczeństw. Aby to osiągnąć, Canadian Institute of Technology będzie oferować wysokiej jakości licencjackich, magisterskich i programów kształcenia ustawicznego oraz promowanie działań badawczych, które służą potrzebom lokalnych i regionalnych.

Zobowiązania: Canadian Institute of Technology wyraża swoje zobowiązania do jego misji poprzez realizację następujących celów:

Aby zaoferować doskonałe programy nauczania w wybranych obszarach Aby przyciągnąć wykwalifikowanych wykładowców i pracowników oraz zapewnienie im bezpiecznego i wspierającego środowiska pracy Aby wyprodukować absolwentów, którzy są niezależne, pewne siebie, samodzielna i trwałe, aby osiągnąć swoje cele osobiste. Aby przygotować absolwentów zawodowych zorientowanych które są innowacyjne, krytycznego myślenia i długiej żywotności uczący. Aby rozwijać społecznie odpowiedzialnych absolwentów, którzy są otwarci na zmieniające się potrzeby społeczne i szacunku dla szlachetnych wartości lokalnych i globalnych. Przedstawienie odpowiedniego wsparcia i opieki dla studentów. Aby zapewnić środowisko nauczania-uczenia się w state-of-the-art udogodnienia edukacyjnych. Aby zachęcić wysiłki badawcze i połączyć je do potrzeb społeczności i społeczeństwa.

Podstawowym celem instytutu:

Most w Canadian Education. Most na inny międzynarodowo uznanych uniwersytetów. Sprawny uczelnia rozwija absolwentów zdolnych i doświadczonych Sprawny RDC-centered uczelnia Przyjęcie strategii ciągłego doskonalenia Międzynarodowo uznanym Institute, wraz z liczbą punktów akademickich zbywalne instytucji akademickich Północnej-amerykańskich. Dokonywanie edukację światowej klasy przystępne Oferuje kształcenie i prowadzenie RDC przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z międzynarodowo uznanych uniwersytetów Oferując odpowiedni program zaspokajania potrzeb Albanii. standardy programowe i cele w oparciu o wymierne efekty programu i przebiegu. Przyczyniając się do rozpowszechniania wiedzy w Albanii i poza nią. Oferowanie kształcenia ustawicznego, w tym Corporate Training, przywództwa społecznego i kształcenia ustawicznego. Praca w komplementarności i współpracy z innymi uczelniami, a nie w niezdrowej konkurencji

Canadian Institute of Technology (CIT), znany również jako "Instituti Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), jest własnością firmy CIT - Albania, która posiada wykształcenie jako jego podstawowej działalności w Albanii.

Uruchomienie tego biznesu w Albanii pochodzi z protokołem ustaleń podpisanym pomiędzy firmą a Edu Nova Konsorcjum, doświadczony kanadyjskiego konsorcjum kolegiów edukacji na poziomie średnim i wyższym. Opierając się na tym, otwarcie działalności gospodarczej w Albanii został przygotowany i dalsze Twining i partnerstwa formy współpracy z instytucjami kanadyjskich działających w obszarach badań, nauki i edukacji są w toku. Października 2012 roku, kompleksowa umowa o współpracy została podpisana pomiędzy CIT i Globe University, USA, który zostanie zmaterializowanej z programami wymiany akademickiej i studentów, a także przeniesienia studenta oraz wzajemnego uznawania programów.

CIT dostarcza programy nauczania w języku angielskim, a jej programy spełniają wymogów i standardów szkolnictwa wyższego w USA i Kanadzie. Nauczanie w CIT jest dostarczany w wygodnych pomieszczeniach oraz z wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej. Ten ostatni składa się z profesorów ukończył iz doświadczeniem w nauczaniu z zagranicy i zagranicznych profesorów i inżynierów, głównie z USA i Kanady, którzy mają doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu Biznesu i Technologii Informacyjnych.

Powierzchnie CIT są Zayed Center, który znajduje się w samym sercu albańskiej stolica, Tiranie. Centrum posiada wystarczające i wygodną powierzchnię użytkową dla studentów i profesorów. CIT ma łączną powierzchnię 2300 metrów kwadratowych, co oznacza 11,9 m2 / studenta.

CIT Historia

Canadian Institute of Technology powstała listopada 2011 r. Canadian Institute of Technology filozofią jest oferowanie i wyposażyć studentów z wykształceniem wysoko jakościowej i umiejętności dla środowiska pracy albańskiej i USA / Canada.

Programy nauczania wyłącznie w języku angielskim zapewnia CIT do korzystania z najbardziej aktualnych materiałów edukacyjnych, spełniając swą filozofię wobec studentów w ich realizować wiedzy i profesjonalizmu, istotnych dla środowisk pracy, odpowiednio, w Albanii i USA / Kanadzie.

Ustanowienie tej uczelni pochodzi z protokołem ustaleń podpisanym pomiędzy firmą a Edu Nova Konsorcjum, doświadczony kanadyjskiego konsorcjum kolegiów edukacji na poziomie średnim i wyższym. Opierając się na tym, otwarcie Canadian Institute of Technology w Albanii został przygotowany i dalsze Twining i partnerstwa formy współpracy z instytucjami kanadyjskich działających w obszarach badań, nauki i edukacji są w toku.

Uniwersytet rozpoczął działalność już od pierwszego roku jego licencji i CIT programy oferowane są programy studiów licencjackich w ramach: School of Business

Biznes i administracja Business Administration i systemy informacyjne

Szkoła Inżynierii

Inżynierii oprogramowania inżynieria przemysłowa

Października 2012 Canadian Institute of Technology jest licencjonowany zaoferować profesjonalne i naukowe programy Master in:

inżynieria przemysłowa Inżynierii oprogramowania Biznes i administracja

Również w październiku 2012 roku, kompleksowa umowa o współpracy została podpisana pomiędzy CIT i Globe University, USA, który zostanie zmaterializowanej z programami wymiany akademickiej i studentów, a także przeniesienia studenta oraz wzajemnego uznawania programów.

CIT w sposób spełnia swoją filozofię organizowane różne międzynarodowe konferencje:

Na listopad 2012, CIT zorganizował "Albania technologicznego na sto lecia Niepodległości" Kwietnia 2013 CIT zorganizował "Międzynarodowa Konferencja na temat zrównoważonego rozwoju" Maja 2013 CIT zorganizował "Naród, Obywatelstwo, narodem: Co to jest w nazwie"

Lokalizacje

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

pytania