Keystone logo
Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Wstęp

O Campbellsville

Campbellsville oferuje liczne dynamiczne stopnie naukowe online, aby zapewnić studentom dostępne możliwości kontynuowania nauki. Programy studiów online oferowane są na kierunkach ogólnych, zarządzania biznesem, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, edukacji, ministerstwa i teologii, pielęgniarstwa i pracy socjalnej. Profesorowie Campbellsville zapewniają studentom odpowiednie wykształcenie, które można zastosować na ich ścieżkach kariery. Ponadto nasze niedrogie programy online są idealne dla studentów, którzy po prostu chcą elastyczności w sposobie uczenia się lub muszą pogodzić pracę z obowiązkami rodzinnymi.

Misja Uniwersytetu Campbellsville

Campbellsville University to wszechstronna, chrześcijańska instytucja oferująca niekredytowe programy techniczne, a także certyfikaty, programy licencjackie i magisterskie. Uniwersytet poświęca się doskonałości akademickiej solidnie ugruntowanej w sztukach wyzwolonych, które sprzyjają rozwojowi osobistemu, uczciwości i przygotowaniu zawodowemu w troskliwym środowisku. Uniwersytet przygotowuje studentów jako przywódców-sług chrześcijańskich do uczenia się przez całe życie, kontynuowania stypendiów poprzez wykorzystanie zaawansowanych badań do praktyki na poziomie doktoranckim i aktywny udział w zróżnicowanym, globalnym społeczeństwie.

Studia licencjackie online

BS w Business Administration

Studia licencjackie w zakresie edukacji i nauki

Inne studia licencjackie online

Podstawowe wartości

      • Wspieranie doskonałości akademickiej poprzez certyfikaty przedprofesjonalne, programy dla studentów, licencjatów i absolwentów za pośrednictwem systemów tradycyjnych, technicznych i online.
      • Osiągnięcie doskonałości akademickiej poprzez rygor i trafność w programach licencjackich, magisterskich i doktoranckich.
      • Zapewnienie środowiska sprzyjającego sukcesowi uczniów.
      • Cenić różnorodne perspektywy w społeczności skupionej na Chrystusie.
      • Modelować przywództwo sługi i efektywne zarządzanie.

Dlaczego CU Online?

Skoncentrowany na Twoim rozwoju

Nasza wszechstronna edukacja w zakresie sztuki i nauk ścisłych ma kluczowe znaczenie dla naszego celu, jakim jest wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego.

Edukacja oparta na wierze

Założony w 1906 roku jako uniwersytet chrześcijański, przyjmujemy różne perspektywy i przygotowujemy studentów do zostania chrześcijańskimi przywódcami-sługami.

Niedrogie i wygodne

Campbellsville stara się zapewnić swoim studentom niedrogą edukację. Nasze programy studiów online są w wygodnym formacie, dzięki czemu możesz studiować kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Akredytacje i wyróżnienia

Oprócz naszych regionalnych i zaawansowanych akredytacji zostaliśmy również docenieni przez poniższe organizacje za naszą doskonałość w edukacji.

Lokalizacje

 • Campbellsville

  University Drive, 42718, Campbellsville

  Programy

  pytania