Keystone logo
Campbellsville University

Campbellsville University

Campbellsville University

Wstęp

Misja Uniwersytetu Campbellsville

Campbellsville University to kompleksowa, chrześcijańska instytucja oferująca programy przeddyplomowe, licencjackie i magisterskie. Uniwersytet jest oddany doskonałości akademickiej solidnie osadzonej w sztukach wyzwolonych, która wspiera osobisty rozwój, uczciwość i profesjonalne przygotowanie w troskliwym środowisku. Uniwersytet przygotowuje studentów jako przywódców chrześcijańskich służących do uczenia się przez całe życie, kontynuowania nauki i aktywnego uczestnictwa w zróżnicowanym, globalnym społeczeństwie.

Podstawowe wartości

 • Promowanie doskonałości akademickiej poprzez certyfikaty przedkwalifikacyjne, stowarzyszone, licencjackie i programy dla absolwentów za pośrednictwem tradycyjnych, technicznych i internetowych systemów.
 • Zapewnienie środowiska sprzyjającego sukcesowi uczniów.
 • Cenić różnorodne perspektywy w społeczności skupionej na Chrystusie.
 • Modelować przywództwo sługi i efektywne zarządzanie.

Akredytacja

Uniwersytet Campbellsville jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) w celu przyznawania dyplomów, stowarzyszania, licencjata i magistra.

Program muzyczny Campbellsville jest akredytowany przez National Association of Schools of Music (NASM). Program przygotowania nauczycieli jest zatwierdzony przez Radę ds. Standardów Zawodowych Edukacji (EPSB) w zakresie kształcenia i certyfikacji nauczycieli i jest akredytowany przez Krajową Radę Akredytacji Nauczycieli Edukacyjnych (NCATE). Umowa międzystanowa NASDTEC daje absolwentom możliwość uzyskania świadectw nauczania w innych państwach, chociaż mogą obowiązywać odpowiednie warunki. Programy pracy socjalnej i studiów magisterskich z zakresu pracy socjalnej są akredytowane przez Radę ds. Edukacji Pracy Socjalnej (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy jest akredytowany przez Komisję ds. Nauczania Małżeństwa i Terapii Rodzinnej (COAMFTE). Program pielęgniarski RN-BSN jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną ds. Edukacji w Nursing (ACEN).

Rankingi i wyróżnienia

Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych amerykańskich collegów w Ameryce i czołową Kentucky i południową instytucją w akredytowanych krajowych i światowych rankingach uniwersyteckich, takich jak US News

Studiować za granicą

Centrum Edukacji Międzynarodowej na Campbellsville University oferuje szeroką gamę wymian i programów dla studentów. Mamy bliskie kontakty ze szkołami na Ukrainie, w Belize, Brazylii, Chinach, Japonii, na Tajwanie, w Korei Południowej i Hiszpanii. CIE oferuje również programy w 49 różnych krajach na całym świecie. Możesz uczyć się języka arabskiego w Ammanie w Jordanii, odbyć staż w Australii lub uczestniczyć w nauce obsługi w Ho Chi Minh City w Wietnamie. Świat jest na wyciągnięcie ręki, a możliwości są nieograniczone!

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Campbellsville

  1 University Drive Campbellsville, KY 42718, 42718, Campbellsville

  • Louisville

   CU Louisville Center 2300 Greene Way Louisville, KY 40220, 40220, Louisville

   • USA Online

    USA Online, Stany Zjednoczone

    • Liberty

     1 Pettyjohn St. Liberty, 42539, Liberty

     • Harrodsburg

      1150 Danville Road, 40330, Harrodsburg

      • Somerset

       3825 US-27, 42501, Somerset

       • Elizabethtown

        Elizabethtown Community and Technical College 600 College Street Rd., 42701, Elizabethtown

        • Owensboro

         Pleasant Grove Baptist Church 5664 Hwy 56, 42301, Owensboro

         pytania