Keystone logo
Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Wstęp

Najstarsza szkoła Campbell University, College of Arts & Sciences, nadal zapewnia studentom jeden z najwybitniejszych programów edukacji humanistycznej w kraju.

Podstawowa funkcja College of Arts & Sciences na Campbell University jest dwojaka. Po pierwsze, Kolegium zapewnia element edukacji ogólnej („ogólny program nauczania na uczelni”) w ramach edukacji artystycznej dla wszystkich programów licencjackich uniwersytetu. Po drugie, Kolegium zapewnia szeroką gamę programów licencjackich z tradycyjnych dyscyplin artystycznych i naukowych. Głównym celem College of Arts & Sciences jest wypełnienie tych funkcji w doskonały sposób, zgodny z chrześcijańską misją i celem Campbell University.

Lokalizacja Kolegium na kampusie dla pieszych, który obejmuje szkoły biznesu, edukacji, inżynierii, boskości, prawa, medycyny osteopatycznej oraz farmacji i nauk o zdrowiu, oferuje studentom możliwość spotykania się i uczenia się od studentów studiów licencjackich i magisterskich oraz wydziałów reprezentujących niezliczone dyscypliny i zawodów.

Wpływ i zasięg College of Arts & Sciences wykraczają daleko poza główny kampus uniwersytetu. Możliwości edukacyjne dla nietradycyjnych uczniów są dostępne online oraz w najlepszych lokalizacjach w Północnej Karolinie, w tym w Raleigh, Fort Bragg i Camp Lejeune. Od ponad 35 lat Uniwersytet współpracuje również z Tunku Abdul Rahman College w Kuala Lumpur w Malezji. Dzięki tej wyjątkowej relacji College of Arts & Sciences zapewnia kierunki studiów prowadzące do uzyskania tytułu Bachelor of Science.

Lokalizacje

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    pytania