Keystone logo
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Cambridge School of Visual & Performing Arts

Cambridge School of Visual & Performing Arts

Wstęp

O nas

Cambridge Visual School

Nasze klasy są małe, nasza szkoła jest zróżnicowana, a nasi pracownicy mają doskonałe doświadczenie w branży. Przy średniej wielkości 15 uczniów dla jednego wykładowcy, zapewniamy indywidualne wsparcie, a także indywidualną naukę, dzięki czemu możesz zostać artystą, którym chcesz być. Wszyscy nasi uczniowie należą do rodziny CSVPA , tętniącej życiem, wielokulturowej społeczności wysoce kreatywnych ludzi, którzy dzielą wspólne marzenia i ambicje. W CSVPA poznasz przyjaciół na przestrzeni kursów i lat, dzieląc się pomysłami i doświadczeniami, które podniosą poziom Twojej pracy i zainspirują Cię do odkrywania własnej kreatywności

Twoja kariera

Branża sztuki kreatywnej w Wielkiej Brytanii przeżywa boom, przyczyniając się do 286 miliardów funtów w całej brytyjskiej gospodarce.

Przy zatrudnieniu w branżach artystycznych rosnącym czterokrotnie szybciej niż w innych sektorach, studiowanie kursu sztuki twórczej jest bramą do jednych z najbardziej ekscytujących, innowacyjnych i dobrze płatnych karier

Twoja kreatywna przestrzeń

Jako student CSVPA będziesz miał własną przestrzeń do projektowania, tworzenia, ćwiczeń lub ćwiczeń . Wszystkie nasze studia są zaprojektowane tak, aby wyglądały, działały i działały tak, jak te, w których pracowałbyś podczas swojej kariery zawodowej. Dbamy o biegłość w posługiwaniu się najnowszym sprzętem, procesami i programami używanymi w branżach kreatywnych.

Studenci mają dostęp do naszych pomieszczeń studyjnych 7 dni w tygodniu, a nasi wykładowcy zapewniają indywidualną naukę. Co więcej, jako artyści potrzebujesz dostępu do wielu niezbędnych materiałów i sprzętu, aby stworzyć udane portfolio. W przeciwieństwie do innych uniwersytetów i szkół wyższych, w CSVPA zapewniamy bezpłatnie wszystkie Twoje materiały do drukowania, perkal i papier CSVPA - dzięki czemu możesz eksperymentować, popełniać błędy i uczyć się bez martwienia się o ciągły zakup kolejnych materiałów.

123962_ScreenShot2019-10-30at7.17.35PM.png

Zapewniamy

 • Czas kontaktu 5 dni w tygodniu
 • małe klasy, średnio nie więcej niż 15 uczniów na 1 nauczyciela
 • wsparcie jeden na jednego w klasie
 • spersonalizowane wsparcie portfela i porady
 • cotygodniowe indywidualne lekcje muzyki i dramatu
 • wysoce spersonalizowane przygotowanie przesłuchania
 • własny dedykowany obszar roboczy
 • własny iMac do grafiki BA
 • własnego manekina, jeśli jesteś studentką mody
 • wykładowcy pracujący w twoim studio od poniedziałku do piątku, dający ci wysoką jakość jeden na jednego
 • dostęp do studia przez 7 dni w tygodniu
 • gwarantowany udział w koncercie na koniec roku
 • oddany oficer uniwersytecki, który pomoże w aplikacjach uniwersyteckich i doradztwie kariery
 • możliwości poszerzenia swoich doświadczeń, odwiedzając wystawy i pokazy
 • wybitni nauczyciele, którzy są artystami i wykonawcami, wnoszą powiązania branżowe i prawdziwy wgląd w świat pracy
 • dynamiczna i globalna społeczność oferująca możliwości, kontakty międzynarodowe i przyjaźnie

123961_ScreenShot2019-10-30at7.17.44PM.png

Mieszka w Cambridge

Cambridge jest prawdopodobnie najlepszym miejscem w Wielkiej Brytanii do studiowania, a CSVPA jest doskonale zlokalizowane w samym sercu miasta. Piękne, wielokulturowe miasto Cambridge jest bogate w angielską historię i wiele do zrobienia. Istnieje popularna scena muzyczna z wieloma miejscami do wyboru z różnych gatunków. Kulturę i sztukę można także podziwiać w znanych na całym świecie muzeach, które pokazują niektóre z najrzadszych kolekcji, rzeźb, sztuki i starożytnych antyków, nawet z epoki prehistorycznej. Istnieje wiele galerii sztuki wypełnionych dziełami sztuki współczesnej i renesansowej oraz mnóstwo teatrów, w których odbywają się przedstawienia, od pokazów na Broadwayu po amatorskie grupy teatralne.

Cambridge jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc do życia w Wielkiej Brytanii . 4 Istnieje wiele centrów handlowych, restauracji, kawiarni i kin, a jeśli chcesz zwiedzić resztę Wielkiej Brytanii lub wrócić do domu, możesz łatwo wskoczyć do pociągu i być w Londynie w niecałą godzinę.

Lokalizacje

 • Cambridge

  14 Round Church Street, CB5 8AD, Cambridge

pytania