Keystone logo
Cambridge College

Cambridge College

Cambridge College

Wstęp

Od ponad 45 lat Cambridge College jest liderem i pionierem w dziedzinie uczenia się dorosłych. Dzięki głównemu kampusowi w Bostonie w stanie Massachusetts i czterem regionalnym lokalizacjom w całym kraju zapewniamy doskonałą akademicką, efektywną czasowo i niedrogą edukację wyższą zróżnicowanej populacji dorosłych uczniów.

Prywatna instytucja non-profit, Cambridge College jest akredytowana przez New England Commission of Higher Education (NECHE, dawniej NEASC); nasze różne programy stopni i certyfikatów umożliwiają studentom zdobycie poświadczeń potrzebnych do rozwoju kariery.

Cambridge College oferuje wysokiej jakości programy akademickie jesienią, wiosną i latem. Większość kursów jest wygodna dla pracujących osób dorosłych, a kursy są prowadzone wieczorami iw weekendy, a wiele z nich łączy komponenty na miejscu i online. Nasz ponad 450 wykładowców w pełnym i niepełnym wymiarze godzin to praktycy, którzy wnoszą swoje doświadczenie do sal lekcyjnych. Każdego roku rejestrujemy ponad 3000 studentów na naszych programach licencjackich, magisterskich i doktoranckich; oraz certyfikat i certyfikat programów Advanced Graduate Studies (CAGS).

Ponad 30000 naszych absolwentów jest najlepszym dowodem jakości i wartości edukacji w Cambridge College . Każdego dnia na całym świecie zmieniają szkoły, w których nauczają i prowadzą, agencje opieki zdrowotnej i opieki społecznej, w których pracują, oraz społeczności, w których żyją i którym służą. Wpływ, jaki wywierają na świat, zaczyna się od otwartych drzwi i dostępnych możliwości w Cambridge College .

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Boston

  Rutherford Avenue,500, 02129, Boston

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania