Keystone logo
California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

Wstęp

O WIELE WIĘCEJ NIŻ STOPIEŃ!

Zdobądź wiedzę, przyjaciół na całe życie i przewagę zawodową

Dzięki światowej klasy naukowcom, najnowocześniejszym obiektom i bliskości znanego na całym świecie miasta Pittsburgh, California University of Pennsylvania oferuje więcej niż tylko naukę.

Akredytowany i niedrogi Cal U zapewnia studentom doskonałe doświadczenie edukacyjne w ogromnej cenie. Nasi profesorowie są jednymi z najlepszych w swoich dziedzinach, zaangażowanymi w doskonałość akademicką i dyscyplinę intelektualną oraz oferują doświadczenie w świecie rzeczywistym. Osiemdziesiąt siedem procent pełnoetatowych członków wydziału Cal U posiada najwyższy stopień naukowy w swojej dziedzinie. Wybieraj spośród setek programów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich, a także certyfikatów, certyfikatów i innych programów specjalnych. Ucz się w kampusie, online lub z podejściem hybrydowym.

Przez 15 kolejnych lat Cal U została uznana przez The Princeton Review za jedną z najlepszych szkół na północnym wschodzie. Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy o wiele więcej nagród, najwyższych rankingów i wyróżnień.

Jak to robimy? Spełniając naszą obietnicę, aby być absolutnie najlepszym w obszarach, które są dla Ciebie najważniejsze. Rezultatem jest wysokiej jakości, wartościowy stopień, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Student nauk ścisłych używa mikroskopu.

Nasi naukowcy

Cal U oferuje programy akademickie zorientowane na karierę, które angażują studentów w stosowane i aktywne uczenie się. Zdobędziesz solidne podstawy akademickie w wybranej dziedzinie, wraz z umiejętnościami, które mają największe znaczenie dla pracodawców, w tym umiejętnościami technologicznymi, komunikacją, krytycznym myśleniem i pracą zespołową. Nasi absolwenci konsekwentnie znajdują pracę u czołowych pracodawców lub uczestniczą w prestiżowych programach dla absolwentów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • California

    University Avenue,250, 15419, California

    pytania