Keystone logo
California State University Sonoma

California State University Sonoma

California State University Sonoma

Wstęp

Sonoma State University to kampus systemu California State University.

106425_10-6-17_CSU_589x325.jpg

Usytuowany w najlepszej winiarskiej prowincji Kalifornii, godzinę drogi na północ od San Francisco, Sonoma State to niewielki kampus z dużymi pomysłami. Z tradycją promowania rozwoju intelektualnego i osobistego, możliwości przywództwa i biegłości technicznej, SSU oferuje swoim uczniom przyjazną, bezpieczną i nieformalną atmosferę na pięknym kampusie. Obecnie w kampusie mieszczą się studenci zarówno w mieszkaniach, jak i apartamentach.

Podczas gdy SSU ogólnie akceptuje wszystkich wykwalifikowanych studentów, którzy ubiegają się w szkołach średnich w swojej dziedzinie usług, 80 procent pierwszaków i 55 procent młodszych studentów transferowych pochodzi spoza regionu North Bay. Z 34 procent studentów mieszkających w kampusie, jest to jeden z najbardziej mieszkalnych kampusów w systemie California State University.

Profil akademicki

Doświadczenia edukacyjne SSU sprzyjają rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, społecznemu i osobistemu. Wykładowcy i pracownicy zapewniają współpracę z uczniami i edukację, która sprzyja etycznym poszukiwaniom, zaangażowaniu obywatelskiemu, społecznej odpowiedzialności i globalnej świadomości połączonej z solidnym fundamentem w dyscyplinie akademickiej. W wielu klasach jest mniej niż 40 studentów, co umożliwia ścisłą interakcję między studentami i wykładowcami.

SSU zobowiązało się do ukończenia studiów, które potrafią myśleć krytycznie i etycznie i mogą efektywnie korzystać z technologii informacyjnej. Istnieje silne posunięcie do opracowania globalnej perspektywy w dużej części programu nauczania, aby przygotować studentów do potrzeb XXI wieku.

Akredytacja

Sonoma State University jest akredytowany przez Western Association of Schools and Colleges (WASC) oraz California State Board of Education. Szkoła Edukacji jest akredytowana na poziomie krajowym i krajowym przez CCTC i NCATE. Szkoła Biznesu i Ekonomii jest akredytowana przez AACSB-International, Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Wiele działów i programów jest indywidualnie akredytowanych.

SSU

Stowarzyszenie Absolwentów

alt = "SSU ma aktywne Stowarzyszenie Absolwentów, które utrzymuje stały związek pomiędzy Uniwersytetem a jego 53 000 absolwentów, sponsorując projekty edukacyjne, programy i działania, aby kontynuować relacje, jakie studenci mają ze swoją uczelnią.

Nagrody i wyróżnienia

Jeden z najbardziej pożądanych kampusów w systemie CSU i regularnie nazywany przez US News "Najlepszym Regionalnym Uniwersytetem"

Budynki i ośrodki szkoleniowe

Centrum informacyjne im. Jeana i Charlesa Schulza nosi imię twórcy kreskówki Peanuts Charles Schulz i jego żony. Posiada jedną z największych bibliotek w systemie CSU i stan Kalifornia z ponad 400 000 woluminów. Unikalny system automatycznego pobierania próbek o objętości 750 000 jest jednym z czterech w kraju. Mieści również cenną kolekcję pism Jacka Londona, oryginalnych listów i pamiątek.

Centrum rekreacji o powierzchni około 5 000 stóp kwadratowych, zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie zrównoważonych metod budowlanych, oferuje najnowocześniejszy sprzęt aerobowy, ścianę wspinaczkową, studio ćwiczeń i tańca, dwie sale gimnastyczne, duży podnośnik i maszynę, szatnie, i spa. Ośrodek Ochrony Środowiska, znany jako "budynek, który uczy", demonstruje zrównoważoną architekturę i efektywność energetyczną, która pochłania tylko 50% energii podobnych struktur.

Nasze nowiutkie centrum studenckie o powierzchni 130 000 stóp kwadratowych zostało otwarte w listopadzie 2013 roku. Mieści się w nim obszar i program dla studentów, takich jak salon; lokale gastronomiczne, w tym Kuchnie, Weyden Brewster, Kawiarnia i Lobo's, a także sklep uniwersytecki, HUB, biuro aktywności studenckiej, sale spotkań i zajęć, Copy Center i poczta uniwersytecka na pierwszych dwóch piętrach. Trzecie piętro to sala balowa, sale spotkań i zajęć, restauracja Overlook, sale konferencyjne i usługi eventowe, lokale mieszkalne i usługi gastronomiczne.

Green Music Center zostało zaprojektowane jako jedna z wielkich sal koncertowych świata i wzorowane jest na Seiji Ozawa Hall w Tanglewood w Massachusetts (letnia siedziba Boston Symphony Orchestra).

Cerent Engineering Science Laboratories oferuje najnowocześniejszy sprzęt do badań i nauczania w dziedzinie informatyki i inżynierii. Studenci mają wyjątkowe możliwości pracy z firmami z branży zaawansowanych technologii w tym regionie.

Uczelnia posiada również i prowadzi 450-akrowy Fairfield Osborn Preserve w pobliżu i 3,200 akr Galbreath Wildland Preserve w hrabstwie Mendocino. Oba oferują duże możliwości w zakresie badań w naukach przyrodniczych nielicznych dla studentów.

Stopnie / oferty programowe

Uniwersytet oferuje dziewięć programów referencyjnych i osiem programów certyfikacji licencjackich i magisterskich. Podstawowe programy nauczania w zakresie edukacji obejmują wiele tematów, wiele tematów BCLAD, pojedynczy przedmiot, usługi administracyjne, czytanie / język sztuki (certyfikat lub specjalista), specjalne wykształcenie (łagodne / umiarkowane lub umiarkowane / poważne) oraz usługi personelu ucznia (poprzez poradnictwo) Departament).

Uniwersytet składa się z sześciu szkół: Arts and Humanities, Business and Economics, Education, Extended

Życie studenckie

Residential Life department i Centrum Przywództwa Studenckiego, Zaangażowanie

Dostępnych jest ponad 100 klubów i organizacji, które mogą zaspokoić szeroki zakres zainteresowań, od etnicznych i międzynarodowych po specjalne zainteresowania i hobby.

Program usług społecznościowych wspierany przez Associated Students, JUMP (Join Us Making Progress) oferuje studentom możliwość korzystania z wielu programów wolontariatu i zdobywania doświadczeń związanych z ich edukacją. Niektóre z wielu projektów JUMP to: Adopt-a-Grandparent, Study Buddies, Bodework Bay Homework Project i Serving Our Unfed People.

97620_85407_ExtendedEducationLogo.jpg

Lokalizacje

  • Rohnert Park

    East Cotati Avenue,1801, 94928, Rohnert Park

pytania