Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

Wstęp

CSU Dominguez Hills, zlokalizowane w centrum South Bay, w samym sercu Los Angeles, to zróżnicowana, przyjazna społeczność uczniów i nauczycieli współpracujących, aby zmienić życie i społeczności na lepsze. Dzięki naszym silnym i odpowiednim programom akademickim, oddanym mentorom wydziałowym, personelowi pomocniczemu, atrakcyjnemu kampusowi i udogodnieniom dla studentów, CSUDH jest zaangażowana w dostarczanie naszym studentom przystępnej, wysokiej jakości i transformacyjnej edukacji. CSUDH zapewnia naszym społecznościom istotne zasoby w zakresie talentów, wiedzy, umiejętności i przywództwa potrzebnych do rozwoju dziś i jutro.

Nasza misja

Zapewniamy edukację, stypendia i usługi, które z założenia są dostępne i przekształcające. Zapraszamy studentów, którzy pragną osiągnięć akademickich, osobistego spełnienia i przygotowania do pracy dziś i jutro.

Nasza wizja

CSUDH, kluczowy zasób edukacyjny i ekonomiczny dla South Bay, zostanie uznany za najlepiej działający kompleksowy modelowy uniwersytet miejski w Ameryce. Będziemy znani jako społeczność kampusu i miejsce spotkań, w którym:

Różnorodność we wszystkich jej formach jest badana, rozumiana i przekształcana w wiedzę i praktykę przynoszącą korzyści światu.

Technologia jest wykorzystywana i wykorzystywana do przekraczania granic edukacyjnych, gdy docieramy do uczniów, zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Zrównoważone praktyki środowiskowe, społeczne i ekonomiczne to styl życia.

Studenci z naszej społeczności, którzy aspirują do ukończenia studiów wyższych, otrzymują Pathway i wskazówki, jak odnieść sukces.

Wydział i personel uniwersytetu są zaangażowani w zaspokajanie dynamicznych potrzeb okolicznych społeczności.

Życie studenckie jest pełne znaczenia i tętniące życiem.

Nasze osiągnięcia i osiągnięcia naszych absolwentów są uznawane w kraju i za granicą.

Ostatecznie nasi studenci kończą studia z wzorowym wykształceniem akademickim, wysoce szanowanym dyplomem i prawdziwym zaangażowaniem na rzecz sprawiedliwości i odpowiedzialności społecznej.

Lokalizacje

  • Carson

    East Victoria Street,900, 90747, Carson

    pytania